Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Įspūdingą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Čikagos „Bulls“ (16-16) ekipa su Jimmy Butleriu priešakyje.

40
39
48%
13/27
4

Gynėjas surinko 40 taškų ir paskutinėmis ketvirtojo kėlinio minutėmis pataikė dvitaškį, lėmusį „Bulls“ pergalę namuose 101:99 (23:20, 23:29, 30:29, 25:21) prieš Bruklino „Nets“ (8-23) klubą.

Butleris per 38 minutes pataikė 13 dvitaškių iš 27, 1 tritaškį iš 2 ir realizavo visas 11 baudų. Jis taip pat atkovojo 11 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė bei surinko 39 naudingumo balus.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti tris minutes, po taiklių Seano Kilpatricko baudų „Nets“ pirmavo septyniais taškais – 97:90.

Bet tada iniciatyvos ėmėsi Butleris, surinkęs septynis taškus iš eilės ir išvedęs „Bulls“ į priekį 99:97.

Po minutės pertraukėlės „Nets“ ataka pasibaigė Brooko Lopezo dėjimu iš viršaus bei šeimininkai savo atsakymui dar turėjo 12 sekundžių – 99:99.

Paskutinio išpuolio metu kamuolį priėmęs Butleris paskutinėmis sekundėmis atliko ir aidint sirenai išplėšė pergalę savo žiūrovų akivaizdoje – 101:99.

„Bulls“: Jimmy Butleris 40 (11 atk. kam.), Dwyane'as Wade'as 16, Robinas Lopezas 12.

„Nets“: Brookas Lopezas 33, Seanas Klipatrickas 18, Randy Foye 11, Bojanas Bogdanovičius 10.