Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis

Kauno „Žalgiris“ (6-9) atrodė jau bepabėgantis nuo varžovų, kai netikėta pertrauka ne tik sugriovė jų pranašumą, bet ir suteikė sparnus Milano „Emporio Armani“ (4-11) komandai.

Foto galerija

Maža to, kai viskas pradėjo byrėti, iš aikštės buvo išvarytas Antanas Kavaliauskas. Tačiau nei tai, nei techninės problemos nesustabdė Kauno klubo.

Įspūdingai ketvirtąjį kėlinį pradėję Lietuvos čempionai išvykoje 78:70 (21:16, 15:17, 20:23, 22:14) patiesė Manto Kalniečio atstovaujamą „Emporio Armani“ ekipą. Tai buvo 8-oji italų nesėkmė iš eilės Eurolygos turnyre.

Rungtynės Milane sutriko vos prasidėjus trečiam kėliniui. To priežastis – sugedusi statistų programa, dėl kurios mačo protokolą pildantys žmonės negalėjo įvesti naujų duomenų. Priverstinė pertrauka užsitęsė net apie 15 minučių.

Po pertraukėlės kauniečių puolimas visiškai sugriuvo. Prarasdami kamuolius, jie leido varžovams bėgti į greitas atakas ir pralaimėjo atkarpą 0:13, taip 9 taškų pranašumą paversdami 4 taškų deficitu (42:46).

Po tos pertraukos žaidimas tapo kur kas kietesnis. Daugybė šiurkščių pražangų, Lekavičiaus nesportinė bei antroji Kavaliausko techninė pražanga, kuri reiškė pastarojo išvarymą iš aikštės.

„Žalgirio“ aukštaūgis dar pirmoje mačo dalyje užsidirbo techninę pražangą, o trečiojo kėlinio pabaigoje apsižodžiavo su Jameliu McLeanu ir abu krepšininkai buvo nubausti techninėmis pražangomis. Skirtumas tik tas, kad Kavaliauskas po šio teisėjo sprendimo turėjo palikti aikštę.

Trečiasis kėlinys buvo tikras Rakimo Sanderso ir Ricky Hickmano šou. Jie kartu sudėjus pelnė 19 iš 23 komandos taškų ir padėjo „Emporio Armani“ sugrįžti į rungtynes. Prieš lemiamą rungtynių ketvirtį rezultatas buvo lygus (56:56).

16
17
67%
4/6
100%
4/4

Artūras Milaknis smeigė du tritaškius, Edgaras Ulanovas pridėjo dvitaškį paskutinę atakos sekundę, Kevinas Pangosas pataikė iš toli ir „Žalgiris“ ketvirtą kėlinį pradėjo kaip iš natų – 11:0, taip pirmą kartą įgydami dviženklę persvarą (67:56).

36-ąją minutę po taiklaus Ulanovo dvitaškio „Žalgiris“ susikrovė rekordinę 14 taškų pranašumą (74:60), o pavargę aikštės šeimininkai į lemiamą šturmą kilti nebesugebėjo.

Per ketvirtąjį kėlinį Kalnietis pelnė 9 taškus ir buvo pastebimiausias varžovų krepšininkas. Iš viso lietuvis šiose rungtynėse žaidė 24 minutes, pelnė 16 taškų (4/8 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, blokavo varžovų metimą, penkis kartus suklydo, kartą pažeidė taisykles bei surinko 11 naudingumo balų.

„Emporio Armani“: Mantas Kalnietis 16, Ricky Hickmanas ir Rakimas Sandersas po 15, Zoranas Dragičius 10.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 16 (4/6 trit.), Edgaras Ulanovas 11, Brockas Motumas, Lukas Lekavičius ir Paulius Jankūnas (11 atk. kam.) po 9.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Šarūno Jasikevičiaus komentaras:

Antano Kavaliausko mintys po rungtynių:

Artūro Milaknio komentaras:

1 2 3  »
2016-12-30 05:25
Gal kas žinot kur galima pakartojimą pažiūrėt, nes tas sup*stas VIASATas rytoj kartos tik chakejų?

--
2016-12-30 00:42
JD
Pergale iskovota apgailetinai zaidziant. Dziugu kad ir darant tiek kvailu klaidu komanda laimi ir laimi praktiskai uztikrintai nepaisant keletos duobiu. Vistik Saro indelis yra nerealus. Komanda isvykose su visais zaidzia kaip lygus su lygiu ir jau turi tris pergales. Palyginus su kokiu psichiniu pacesu tai cia kaip dangus ir zeme:DDDDDD
-1
2016-12-30 00:06
Visų pirma sveikinimai žalgiriui su puikia ir sunkia pergale! O komentatorių norėčiau paprašyti vieno dalyko. Tai ką rašo neišprusę komentatoriai įžeidinėjantys kitus nieko nereiškia. Galit čia tarpusavyje rašinėtis tais meilės laiškeliais, bet kitų klubo fanų ir jų palaikomų komandų neįžeidinėkit. Nesakau, tai yra ryto, žalgirio ar neptūno fanai, bet neliekit tos neapykantos. Ateina keli juokdariai ir atrodo, kad tai yra visa fanų bendruomenė (kalbama apie rytą). Tiesiog prašau šiek tiek pagarbos ir kitų komandų fanams. Ačiū.
2016-12-30 00:03
Super pergalė, eilinė pliucha visiems plytfaniams ,dziugu kad Milo trajakai padėjo komandai atsigauti sunkiu momentu, na ką dabar trūksta silkių pergalės rytoj ir varom gert per naujaka :)

--
-1
2016-12-29 23:59
su pergale, sunkia ir pelnyta :) kur tas idiotas rytfanis dingo? ruosiasi rytojaus pliuchai nuo neptuno? ;D
Neber nei vieno plytfanio :D islindo 5min kai armani suzaide atkarpa geresne ir vel atgal i urva :D :D
2016-12-29 23:58
su pergale. lopai jau pasislepe :)
2016-12-29 23:57
EdgarasTArtiomai, kur tu? Eilini kartą gavai su birka per veidą?

Pas ji b1b1s nuo snukio niekados nenulipa.
-1
ArtiomKita nuotaika Emporio. O amzinai perspektyvieji sulos savo geriausia ir izymiausia 4-taji kelini!--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Lets take a moment and laugh at this faggot again :D AHAHAHAHAHA
2016-12-29 23:56
Super pergale. Eiline sudo porcija cia komentavusiems vainausku komjaunimo projekto urodams.
-1
Super viskas labai!! Tas 3 kelinys nepaejo del pertraukos ir belekaip grubaus zaidimo is dizaineriu puses!!! Su Pergale! Naujus metus pasitiksime su pakilia nuotaika!:)))

--
2016-12-29 23:55
Top10 roundu bus prikistas siu rungtyniu, gal 4 epizodai bus Milano :) Bet px tas top10 kai pergale pas Zalgiri :)
Artiomai, kur tu? Eilini kartą gavai su birka per veidą?
In your face artiomai ,Power eikit miegoti apsiverke plytfaniai :D

--
-1
2016-12-29 23:54
Išsibaudavo dizaineriai ir išsiskirstė,bet ta 14(ar12)-0 atkarpa jau galvojau buvo viską nulėmusi,bet mldc atsitiesė Žali. Su!
2016-12-29 23:49
Ir ar man vienam pasirode kad Kavaliauskas už šypseną gavo techninę?
2016-12-29 23:48
Gal kas dar norit sužaist rezultatyviausias EL sezono rungtynes ar karjeros? Visada kaip prieš Žalgiris nesugeba vis ko nors apdengt,šnd tai buvo dar vienas lietuvis Kalnietis...
Nu ką kvepia pergale, kovingas žaidimas padėjo sugrįžti iklimpus i duobę, nusimato puikus Naujieji ir dar vienas spjuvis visiems plyrfaniams,artiomui ir Power daunams :DD tai kam dabar ruri raudonqrwiniai? :D