Nuotr.:

Į mūšį su Raseinių „Rasais“ (15-8) tik su mintimis apie revanšą žengusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (19-4) pasiekė savo tikslą.

21
35
12
71%
10/14

NKL čempionai namų arenoje 83:57 (22:14, 14:21, 29:9, 18:13) nugalėjo varžovus iš Raseinių ir savo sirgalių akivaizdoje šventė jau 11-ąją pergalę iš eilės.

Abi komandos rungtynes pradėjo nervingai ir emocionaliai. Antroje antrojo ketvirčio pusėje susikibusius Gintautą Matulį ir Evaldą Aniulį teko raminti arbitrams, o pirmoji pusė baigėsi tik minimaliu skirtumu (36:35).

Visgi reikalus Marijampolės komanda tvarkyti pradėjo antrajame kėlinyje. Po didžiosios pertraukos šeimininkai suaktyvino gynybą, bei laisviau puolę krepšį ketvirtį laimėjo 29:9, o prieš ketvirtą kėlinį komandas jau skyrė dviženklis skirtumas (65:44).

Ketvirtasis kėlinys „Sūduvai-Mantingai“ tapo tik formalumu. Sūduviečiai tik dar labiau padidino savo pranašumą ir pasiekė įtikinamą revanšą.

„Sūduva-Mantinga“ šiose rungtynėse karaliavo po krepšiais. Marijampoliečiai atkovojo 43 kamuolius, kuomet svečiai – 30.

Marijampolės klubas ir labiau brangino kamuolį. Šeimininkai padarė 19 klaidų, kai „Rasai“ – 25.

Kitas rungtynes Marijampolės klubas žais jau penktadienį, kai Kaune susitiks su vietos „Žalgiris-2“ komanda.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 21 (12 atk. kam.), Gintautas Matulis ir Marius Valukonis po 13, Dominykas Domarkas 11, Rytis Juknevičius 10.

„Rasai“: Šarūnas Beniušis 19, Andrius Aleksandrovas 11.