Nuotr.:

Pirmojoje susitikimo pusėje varžovus į priekį paleidę Stambulo „Fenerbahce“ (9-6) krepšininkai pirmąjį Eurolygos ratą baigė pralaimėjimu.

10
24
13
2

Željko Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje 62:71 (9:18, 12:22, 19:18, 22:13) turėjo pripažinti Pirėjo „Olympiakos“ (10-5) krepšininkų pranašumą.

Pamatus pergalei Graikijos superklubas padėjo per pirmuosius du kėlinius. Antrojo ketvirčio viduryje 17:4 spurtavę šeimininkai pradėjo triuškinti varžovus 37:17.

Graikai dominavo ir po ilgosios pertraukos bei prasidėjus paskutiniajam ketvirčiui pirmavo 60:43. Visgi tuomet „Fenerbahce“ kilo į lemiamą šturmą – spurtas 18:5 padėjo prisivyti 61:65.

Bobby Dixonas tritaškiu galėjo sumažinti turkų atsilikimą iki minimumo, tačiau to nepadarė, o prieš prasidedant paskutinei minutei svarbius taškus pelnė Vassilis Spanoulis – 67:61.

Dixonas netrukus realizavo tik vieną baudos metimą iš dviejų, o „Olympiakos“ pergalę įtvirtino Spanoulio ir Matto Lojeski rezultatyvios atakos.

„Olympiakos“: Mattas Lojeski 14, Ioannis Papapetrou 12, Erickas Greenas 11.

„Fenerbahce“: Janas Vesely 22 (10 atk. kam.), Luigi Datome ir Kostas Sloukas po 10.