Jonas Miklovas
„BasketNews.lt“ iš Milano (Italija)
2016-12-29 23:10
Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis

Eurolygos rungtynės Milane tarp vietos „Emporio Armani“ ir Kauno „Žalgirio“ ekipų trečiojo kėlinio pradžioje buvo sustabdytos.

Foto galerija

Sutrikdyto mačo priežastis – sutrikusi statistų programa, dėl kurios mačo protokolą pildantys žmonės nebegalėjo įvesti naujų duomenų.

Iš rūbinės sugrįžę žalgiriečiai antrąją susitikimo pusę pradėjo sėkmingai ir dviejų Artūro Milaknio tritaškių dėka nutolo 42:33.

Iki trečiojo ketvirčio pabaigos likus kiek daugiau nei 8 minutėms „Emporio Armani“ strategas Jasminas Repeša paprašė minutės pertraukėlės, po kurios žaidimas dėl techninių kliūčių nebuvo pratęsiamas net apie 15 minučių.

Po užsitęsusios pertraukos žalgiriečiai pralaimėjo atkarpą 0:13 ir paleido šeimininkus į priekį 46:42.

žmogus
Šiomis rungtynėmis iš tikrųjų turėtų Eurolyga susideomėt, toks ilgas švieslentės "taisymas" ir dar tokiomis aplinkybėmis atrodo įtartinai.
2016-12-29 23:22
Tik pradėjo Žali žaist normaliai - kažkas sugedo o poto pralošė rungtynes per tą 12-0 atkarpą... Tegu rašo baudas Eurolyga už techninius "gudravimus"!!!