Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Skaudų pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Oklahomos „Thunder“ (20-13) ekipa, kuriai atstovauja lietuvis Domantas Sabonis.

25
22
78%
7/9
5

Trečiojo kėlinio viduryje savo superžvaigždės Russello Westbrooko netekusi „Thunder“ išvykos rungtynėse 80:114 (21:27, 18:28, 22:23, 19:36) turėjo pripažinti Memfio „Grizzlies“ (21-14) žaidėjų pranašumą.

Aikštės šeimininkai į priekį šovė dar prieš ilgąją pertrauką, kuomet antrajame ketvirtyje surengė spurtą 15:1 ir buvo priekyje 55:38.

Trečiojo kėlinio viduryje su teisėjų sprendimu nesutikęs Westbrookas užsidirbo dvi technines pražangas paeiliui, galiausiai buvo nubaustas diskvalifikacine pražanga bei buvo priverstas palikti aikštę „Thunder“ atsiliekant 45:61.

Po Oklahomos ekipos lyderio išvarymo „Grizzlies“ pridėjo keturis taškus iš eilės bei triuškino varžovus 65:45.

Per likusį ketvirtį Memfio ekipos atstovai apsukų nemažino, kėlinį laimėjo 36:19 ir pasiekė įtikinamą pergalę – 114:80.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Sabonis aikštėje praleido 21 minutę, pasižymėjo 2 taškais (1/3 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 4 kartus prasižengė, 2 sykius suklydo bei surinko 0 naudingumo balų.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 25 (8 atk. kam.), Troy Danielsas 22, Zachas Randolphas 21 (8 atk. kam.), JaMychalas Greenas 17, Andrew Harrisonas 10.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 21 (6/19 metimai), Enesas Kanteris 19, Alejandro Abrinesas 10.

2016-12-30 11:15