Nuotr.: Sputnik - Scanpix
Nuotr. Sputnik - Scanpix

Kazanės UNIKS (6-9) panaikino 14 taškų deficitą ir po itin atkaklios kovos namuose 83:81 (13:19, 22:25, 28:21, 20:16) palaužė Atėnų „Panathinaikos“ (9-6) krepšininkus bei iškovojo antrąją pergalę paeiliui.

27
38
100%
3/3
5

Graikijos klubas patyrė nesėkmę po keturių pergalių iš eilės.

Trečiajame kėlinyje sužaidus dvi minutes „Panathinaikos“ įgijo 14 taškų pranašumą, tačiau Rusijos komanda nuolat mažino deficitą ir prieš lemiamą kėlinį atsiliko tik per du taškus (63:65).

Visą lemiamą ketvirtį komandos kovojo taškas į tašką, o nugalėtojas sprendėsi svarbiausiu metu. Likus 64 sekundėms Lataviousas Williamsas įmetė dvitaškį ir UNIKS persvara padidėjo iki 3 taškų (81:78). „Panathinaikos“ suklydo, o tuomet tas pats Williamsas dar kartą pelnė taškus (83:78).

Likus 30 sekundžių Riversas smeigė tritaškį ir sumažino „Panathinaikos“ deficitą iki 2 taškų (81:83). Likus 6 sekundėms Williamso metimas buvo netikslus, o „Panathinaikos“ rengė lemiamą ataką. Demetris Nicholsas susikūrė gerą progą, tačiau jo tolimas metimas skriejo pro šalį.

Nugalėtojus į pergalę vedė dominavęs Keithas Langfordas. Jis per 34 minutes pelnė 27 taškus (6/11 dvit., 3/3 trit., 6/7 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 11 pražangų bei surinko 38 naudingumo balus.

UNIKS: Keithas Langfordas 27 /(3/3 trit, 5 rez. perd., 38 naud. bal.), Lataviousas Williamsas 19 (9/14 dvit., 9 atk. kam.), Quino Colomas 16.

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas 23 (8/12 dvit., 6 rez. perd.), Ioannis Bourousis (7 atk. kam.) ir Mike’as Jamesas (5 rez. perd.) po 13, Chrisas Singletonas 12 (8 atk. kam.).