Nuotr.: V.Judickas
Nuotr. V.Judickas

Įtikinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) pasiekė Raseinių „Rasų“ (16-8) komanda su Andriumi Aleksandrovu priešakyje.

27
31
50%
4/8
47%
7/15

Gynėjas pelnė 27 taškus, o „Rasai“ savo aikštėje 93:70 (24:15, 20:16, 24:21, 25:18) antrąsyk šį sezoną sutriuškino Molėtų „Ežerūno“ (5-18) klubą.

Aleksandrovas per 36 minutes pelnė 27 taškus (7/15 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, išprovokavo 4 pražangas, 2 sykius prasižengė bei surinko 31 naudingumo balą.

„Rasai“ atitrūko dar pirmajame ketvirtyje, kada spurtavo 11:2 ir išsiveržė į priekį – 18:9. Antrajame ketvirtyje įsižaidę aikštės šeimininkai kėlinį laimėjo keturiais taškais ir raseiniškių pranašumas išaugo iki dviženklio skaičiaus – 44:31.

Po ilgosios pertraukos „Rasų“ klubo krepšininkai laimėjo dar vieną atkarpą 12:5 ir pradėjo triuškinti „Ežerūną“ – 56:36.

„Rasai“: Andrius Aleksandrovas 27, Šarūnas Vingelis 17, Giedrius Stankevičius 14, Evaldas Aniulis 13.

„Ežerūnas“: Albertas Valiulis 16 (8 atk. kam.), Jonas Zakas 12, Ignas Repčys 10.