Nuotr.: Real moments
Nuotr. Real moments

„Palangos“ (9-14) krepšininkai pergalingai baigė metus Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL). Palangiškiai paskutinėse 2016-ųjų metų rungtynėse išvykoje 75:71 (18:20, 16:21, 25:13, 16:17) pranoko Jonavos „Sporto klubo“ (5-19) atstovus.

18
22
9
75%
6/8

Rungtynes abi komandos pradėjo lygiai – įpusėjus pirmajam kėliniui vos vieno taško persvara pirmavo aikštės šeimininkai (11:10). Po Mykolo Dieninio tritaškio „Delikateso“ persvara išaugo (16:10). Kėlinio pabaigoje susiėmę palangiškiai sumažino atsilikimą, bet po pirmojo kėlinio vis dar buvo besivejančiųjų vaidmenyje – 20:18.

Antrojo kėlinio pradžioje „Sporto klubas“ greitai padidino persvarą iki 7 (25:18). Toks skirtumas laikėsi kurį laiką, kol po Ričardo Verbicko tritaškio išaugo iki 8 (34:26). Raijonas Kelly baudų metimais švelnino rezultatą (38:34), tačiau pirmąją rungtynių dalį tritaškiu baigė Dieninis – 41:34.

Po ilgosios pertraukos žaidimą pagerinę palangiškiai greitai išlygino rezultatą (44:44). Mantvydo Stašelio ir Antano Montrimavičiaus vedama „BC Palanga“ padidino pranašumą iki 6 (51:57). Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 5 taškai – 54:59.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o po Aurimo Urbono tritaškio priekyje buvo palangiškiai (63:67). Iki rungtynių pabaigos likus žaisti dvi minutes į priekį buvo išsiveržusi Jonava, tačiau tuomet rezultatą persvėrę Palangos krepšininkai mačo jau nebepaleido ir šventė pergalę – 75:71.

„Sporto klubas“: Mykolas Dieninis 15, Ričardas Verbickas ir Valdemaras Knystautas po 11, Vytautas Pikalavičius (8 rez. perd.) 8.

„BC Palanga“: Antanas Montrimavičius (9 atk. kam.) 18, Aurimas Urbonas (8 atk. kam.) 17, Raijonas Kelly 14, Antanas Bertašius (9 atk. kam.) 10.