Su kamuoliu –  Davidas Loganas Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Davidas Loganas ieško kam perduoti kamuolį Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Julius Jucikas po krepšiu Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Davidas Loganas aplenkia Jimmy Baroną Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Deividas Gailius su 2016 metais krepšinio aikštėje atsisveikino įspūdingu pergalingu metimu. Vilniaus „Lietuvos ryto“ puolėjas likus 1,3 sekundės priėmė per visą aikštę mestą kamuolį ir aidint sirenai pataikė pergalingą tritaškį mače su savo gimtojo miesto Klaipėdos „Neptūnu“.

Gimimo vieta: Klaipėda, Lietuva

Po susitikimo iš viso 2 tritaškius iš 6 pataikęs bei 14 taškų pelnęs Deividas Gailius pripažino, kad tokį metimą savo gyvenime įmetė pirmąjį kartą.

„Tai pirmasis toks mano metimas karjeroje, kuomet jis lemia pergalę paskutinę sekundę. Geras jausmas, dar neina suprasti. Tokia situacija buvo, kad gauni kamuolį ir meti, nieko negalvoji. Šįkart įkrito, džiaugiuosi“, – su šypsena veide kalbėjo Gailius.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Lietuvos rytas“ atsiliko 9 taškais, tačiau spurtavo 15:4 ir jau buvo priekyje. Gailius džiaugėsi, kad komanda kaip vienas kumštis pavijo varžovus ir šventė pergalę.

„Niekas nenustebino iš varžovų, jie turi labai gerą komandą. Buvome susikaupę, motyvuoti ir visi kartu grįžome į rungtynes. Psichologiškai ši pergalė yra labai svarbi, nes sausio 4-ąją jau pradedame antrąjį Europos taurės etapą. Jį pasitiksime geros nuotaikos“, – teigė puolėjas.

Gailius mačą pradėjo nuo suolo ir per 23 minutes pelnė 14 taškų (2/2 dvit., 2/6 trit., 4/5 baudos) bei buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Jis taip pat sugriebė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų kamuolį, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 14 naudingumo balų.

2016-12-31 00:48