Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Lengvą pergalę Eurolygos turnyre iškovojo Bambergo „Brose“ (6-9), kuri varžovų aikštėje 90:75 (24:19, 23:19, 27:14, 16:23) susitvarkė su Stambulo „Galatasaray“ (4-11).

14
21
3
55%
6/11

Vokietijos komandai tai buvo antroji pergalė iš eilės, o Stambulo klubas patyrė trečiąją nesėkmę paeiliui. Pastaroji turnyre po pirmojo rato kartu su Milano „Emporio Armani“ žengia turnyrinės lentelės apačioje, o „Brose“ su Kauno „Žalgiriu“ ir Kazanės UNIKS dalinasi 11-13 vietomis.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Brose“ pirmavo tik 3 taškų skirtumu (47:44), tačiau tuomet spurtavo net 25:8 ir susikrovė triuškinamą 22 taškų persvarą (72:50).

Paskutiniame ketvirtyje Bambergo klubas jau pirmuoju metimu įgijo rekordinę 25 taškų persvarą (77:52), o likusios minutės buvo tik formalumas.

„Galatasaray“: Austinas Daye 20 (4/5 trit.), Alexas Tyusas (8 atk. kam., 2 bl., 21 naud. bal.) ir Tiboras Pleissas po 15, Vladimiras Micovas 11.

„Brose“: Janis Strenliekas 18 (5/7 trit.), Fabienas Causeuras 15, Danielis Theisas 14 (14 atk. kam.), Nikos Zisis 11, Nicolo Melli 10 (11 atk. kam.).

2016-12-30 23:50