Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Pergale 2016 metus baigė iš duobės išlipusi „Barcelonos“ (7-8) komanda, kuri Eurolygoje pasiekė antrąjį laimėjimą paeiliui. Katalonai savo aikštėje 82:77 (19:22, 16:18, 24:17, 23:20) palaužė Stambulo „Daruššafaka“ (8-7).

16
23
5
1

Po pirmųjų 20 žaidimo minučių Davido Blatto ir Kęstučio Kemzūros auklėtiniai pirmavo 5 taškų skirtumu, tačiau po ilgosios pertraukos jie prarado iniciatyvą.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Barcelona“ laimėjo atkarpą 14:0 ir įgijo 9 taškų pranašumą (49:40).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Daruššafaka“ sugrįžo į rungtynes, o nugalėtojas sprendėsi mačo pabaigoje. Likus 24 sekundėms „Barcelonos“ persvarą baudų metimais iki trijų taškų padidino Petteri Koponenas. Scottie Wilbekinas atsakė dvitaškiu, o tuomet turkai pradėjo naudoti pražangų taktiką.

Visgi Koponenas sumetė dar dvi baudas, vieną baudą pridėjo Tyrese’as Rice’as, o po Aleksandro Vezenkovo dvitaškio „Barcelona“ šventė pergalę 81:77.

„Daruššafaka“ komandos neišgelbėjo ir sezono mačą sužaidęs Jamesas Andersonas. Jis per 34 minutes pelnė 21 tašką (5/9 dvit., 3/6 trit., 2/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas bei surinko 23 naudingumo balus.

Iki šiol buvęs Kauno „Žalgirio“ puolėjas šį sezoną daugiausiai buvo surinkęs 20 taškų ir 20 naudingumo balų.

„Barcelona“: Ante Tomičius 16 (8/8 dvit.), Tyrese’as Rice’as 13, Aleksandras Vezenkovas 12, Justinas Doellmanas 11.

„Daruššafaka“: Jamesas Andersonas 21 (5/9 dvit., 3/5 trit., 2/2 baudos, 6 atk. kam.), Scottie Wilbekinas 19, Andrienas Moermanas 11.

2016-12-31 13:39
Maišai su Dentmonu.Dentmoną iš Galatasaray pašalino,ne Andersoną.