Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Fantastišką pasirodymą surengęs ir karjeros asmeninį rezultatyvumo rekordą pagerinęs Isaiah Thomasas pelnė 52 taškus bei atvedė Bostono „Celtics“ (20-14) ekipą į pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

52
40
46%
6/13
100%
13/13

Šešis tritaškius per ketvirtą kėlinį pataikęs lemiamame ketvirtyje surinko 29 taškus bei „Celtics“ savų žiūrovų akivaizdoje 117:114 (25:25, 27:23, 30:30, 35:36) palaužė Majamio „Heat“ (10-24) komandos žaidėjų pasipriešinimą.

Thomasas per 37 minutes pataikė 6 dvitaškius iš 13, 9 tritaškius iš 13 bei realizavo visas 13 baudų. Jis taip pat atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, po 2 kartus prasižengė bei surinko 40 naudingumo balų.

„Heat“ ketvirtajame kėlinyje dar buvo priekyje 89:84, tačiau tada „Celtics“ timptelėjo būtent Thomasas. Jis inicijavo spurtą 17:4 ir „keltai“ persvėrė rezultatą savo naudai – 101:93.

Likus žaisti aštuonias sekundes, Joshas Richardsonas pataikė tritaškį ir komandas skyrė vos keturi taškai – 111:115.

Kitoje atakoje pražanga sustabdytas Marcusas Smartas užtikrintai realizavo baudų metimus, Jamesas Johnsonas dar spėjo pataikyti tritaškį, bet išsigelbėjimui jau pritrūko laiko ir namuose triumfavo „Celtics“ – 117:114.

Įspūdingai ketvirtajame kėlinyje žaidęs Thomasas pagerino per kėlinį pelnytų taškų rekordą „Celtics“ gretose, kuris 1983 metais buvo užfiksuotas Larry Birdo.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 52, Alas Horfordas 21, Jae Crowderis 9.

„Heat“: Jamesas Johnsonas 22, Joshas Richardsonas 19 (8 rez. perd.), Tyleris Johnsonas 19, Wayne'as Ellingtonas 14, Hassanas Whiteside'as 11 (8 atk. kam.), Justise'as Winslow 11 (9 atk. kam.).