Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Russellas Westbrookas dar iki ilgosios pertraukos surinko trigubą dublį, o jo vedama Oklahomos „Thunder“ (21-13) atsitiesė po prasto pasirodymo prieš tai vykusiose rungtynėse. „Thunder“ namie 114:88 (33:12, 36:28, 27:28, 18:20) pranoko Los Andželo „Clippers“ (22-14), kuriai tai buvo šeštoji iš eilės nesėkmė.

17
38
12
14

Westbrookui užteko 19 minučių, kad surinktų trigubą dublį. Iki ilgosios pertraukos jo sąskaitoje buvo 11 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 12 rezultatyvių perdavimų. Tai – 16-asis jo šio sezono trigubas dublis.

Antroje mačo dalyje jis rungtyniavo Westbrookas 9 minutes, nes mačo baigtis išsisprendė anksti. Be traumuotų Chriso Paulo ir Blake'o Griffino žaidę „Clippers“ krepšininkai dar pirmajame kėlinyje leido varžovams įgyti 20 taškų persvarą, o įpusėjus dvikovai komandas skyrė 29 taškai (69:40).

„Thunder“ komandai viskas sekėsi taip gerai, kad tai geriausiai iliustravo taiklus Alexo Abrineso metimas beveik iš aikštės vidurio sulig antrojo kėlinio sirena.

Laimėję, „Thunder“ atsitiesė po nesėkmės Memfio „Grizzlies“ komandai, kai pastaroji laimėjo 114:80, o Westbrookas dėl dviejų techninių pražangų buvo išvytas iš aikštės.

Domantas Sabonis šį kartą nugalėtojams per 25 minutes pelnė 9 taškus (3/6 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir kartą suklydo.

Oklahomos komandoje į aikštę po riešo traumos grįžo Victoras Oladipo, kuris pelnė 15 taškų.

„Thunder“: Enesas Kanteris 23, Russellas Westbrookas 17 (14 rez. perd., 12 atk. kam.), Victoras Oladipo 15, Alexas Abrinesas 12, Stevenas Adamsas 11.

„Clippers“: Brandonas Bassas ir Mareesse'as Speightsas po 18, Austinas Riversas 14.

Westbrooko pasirodymas:

Abrineso metimas:

Visi rezultatai:

Oklahoma Thunder Los Angeles Clippers 114-88 stat »
Utah Jazz Phoenix Suns 91-86 stat »
Houston Rockets New York Knicks 129-122 stat »
Charlotte Hornets Cleveland Cavaliers 109-121 stat »
Chicago Bulls Milwaukee Bucks 96-116 stat »
Sacramento Kings Memphis Grizzlies 98-112 stat »

2017-01-01 22:47
to aa'
Siuo metu Top5 zaidejas visoje lygoje, o tu ji begalviu vadini? Gal daugiau ir nebekomentuok :D
2017-01-01 15:20
As
Rusell taip ir toliau. Laikykis ir stenkis negaut daug tramu
2017-01-01 13:44
Tai kad šį sezoną RW kaip tik labiau subrendęs atrodo.Būna aišku dar tų rungtynių,kai pamėto nesąmonių,bet taip pat jau dažnai pasitaiko mačų,kai jo metimai yra pasverti,pamatuoti,iš gerų padėčių.Ir komandai daugiau žaidžia,nei anksčiau.

--
2017-01-01 13:04
aa`
ka tn jau taip traktuoja pries ji? kad technine ivare tai jau kazka traktuoja? o nors ir traktuoja vistiek jis bus vienas kvailiausiu zaideju, begalviskiausiu..gal ir klyst bet ispudi palieka butent toki.
2017-01-01 12:39
to aa
paziurek rungtynes nors karta, kaip tik NBA labai grieztai traktuoja ji, paziruek nors 1rungtynes pries rasydamas nesamones :D
2017-01-01 12:10