Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Trečiąją pergalę iš eilės NBA lygoje iškovojo Atlantos „Hawks“ (18-16) ekipa, kuri namuose per pratęsimą 114:112 (25:27, 19:19, 25:28, 31:26, 14:12) palaužė San Antonijaus „Spurs“ (27-7) krepšininkus ir nutraukė pastarųjų keturių iš eilės nepralaimėtų dvikovų seriją.

29
29
86%
6/7
83%
5/6

Mačo didvyriu tapo Timas Hardaway, kuris likus 3 sekundėms iki rungtynių pabaigos tritaškiu metimu išplėšė „Hawks“ ekipai pratęsimą, o jo metu pelnė 9 iš 14 komandos taškų. Nuo atsarginių suolelio rungtynes pradėjęs Hardaway iš viso žaidė 31 minutę, pelnė 29 taškus (4/5 dvit., 6/7 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei du kartus pažeidė taisykles.

Trečiojo kėlinio pabaigoje po taiklių Pau Gasolio baudos metimų svečiai pasiekė rekordinę 10 taškų persvarą (70:60), tačiau Paulas Millsapas pelnė 12 taškų iš eilės, o „Hawks“, laimėję atkarpą 15:5, išlygino mačo rezultatą (75:75).

Likus 10 sekundžių iki rungtynių pabaigos po Kawhi Leonardo baudos metimų „Spurs“ pranašumas siekė tris taškus (100:97). Visgi kitoje atakoje Hardaway pataikė fantastišką tolimą metimą, atvedusį ekipą į pratęsimą. Leonardas dar turėjo galimybę išplėšti svečiams pergalę, tačiau jo paskutinės sekundės metimas apmaudžiai išsisuko iš lanko.

Pratęsime dominavo Hardaway, kuris pataikė du tolimus metimus. Šešių taškų persvaros (110:104) pratęsimo metu „Hawks“ ekipai išlaikyti nepavyko, kai Leonardo tritaškis išlygino rezultatą (112:112). Visgi likus 4 sekundėms iki mačo pabaigos Dennisas Schroderis pataik abu baudos metimus, o kitoje atakoje Leonardas nebuvo tikslus.

„Hawks“: Paulas Millsapas 32 (13 atk. kam.), Timas Hardaway 29 (6/7 trit.), Dennisas Schroderis 16 (10 rez. perd.), Kyle'as Korveris 14 (8 atk. kam., 4/9 trit.).

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge'as 27 (13 atk. kam.), Tony Parkeris 22, Pau Gasolis 18 (9 atk. kam.), Kawhi Leonardas 13.