Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

C.J. McCollumas pelnė 43 taškus ir sužaidė rezultatyviausią karjeros mačą, o jo vedama Portlando „Trail Blazers“ (15-21) išvykoje 95:89 (24:23, 13:26, 32:15, 26:25) patiesė Minesotos „Timberwolves“ (11-23) ekipą.

43
39
68%
13/19
3

Damianas Lillardas dėl čiurnos traumos praleido rungtynes, o be lyderio žaidusi „Blazers“ ekipa sunkiai rado kelią link varžovų krepšio. Per pirmąją rungtynių pusę jie pelnė tik 37 taškus bei ilsėtis į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 12 taškų deficitą (37:49).

„Mes buvome silpni ir tai atsispindėjo aikštelėje. Žinojome, kad privalome grįžti ir kautis“, – pareiškė McCollumas.

Trečiąjį ketvirtį svečiai pradėjo spurtu 16:4 ir išlygino rungtynių rezultatą (53:53). Per šį kėlinį McCollumas pelnė 16 taškų bei padėjo komandai 14 taškų deficitą paversti 5 taškų persvarą.

Krisas Dunnas ketvirtojo kėlinio viduryje pataikė dvitaškį ir rezultatas vėl tapo lygus (75:75), tačiau tuomet Shabbazas Napier įmetė tritaškį, Evanas Turneris pridėjo dvitaškį, o sėkmingą „Blazers“ 8:0 atkarpą vainikavo Evano Turnerio tolimas metimas.

McCollumas pelnė 43 taškus bei pasiekė naują karjeros rezultatyvumo rekordą, iki tol sėkmingiausias gynėjo pasirodymas buvo 37 pelnyti taškai. Tai jau 7-osios šį sezoną rungtynės, kai McCollumas pelno 30 ar daugiau taškų.

„Prieš rungtynes sakiau, kad gali atsirasti vyrukas, kuris pelnys 10 taškų daugiau nei tikimes. McCollumas pelnė 20 taškų daugiau nei tikėjausi“, – mintimis dalinosi Portlando ekipos strategas Terry Stottsas.

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 24, Zachas LaVine'as 13, Gorgui Diengas (9 atk. kam.) ir Shabbazas Muhammadas po 12.

„Blazers“: C.J. McCollumas 43, Masonas Plumlee 18, Evanas Turneris 11, Allenas Crabbe'as 10.