Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Šarūnas Jasikevičius savo tikslus „Tete-a-Tete Casino-LKL“ mače su Kėdainių „Nevėžiu“ pasiekė. Leista pažaisti jaunimui, nenuvarginti lyderiai ir svarbiausia – šešioliktoji iš eilės pergalė.

9
19
7
100%
2/2

Kauniečių iš vėžių neišmušė net ir faktas, kad tai buvo pirmosios jų rungtynės po gruodžio 29-osios mačo su Milano „Emporio Armani“ krepšininkais Eurolygoje. Šventinė pertraukėlė žalgiriečių neužmigdė, o tai Jasikevičių džiugina labiausiai.

„Energijos atžvilgiu kiek bijojau, bet vyrai žaidė tikrai gerai. Dabar ateina toks periodas, kai turime tris dienas pasiruošimui. Turime pasitreniruoti, nes mėnesio gale laukia labai sunki atkarpa, – į ateitį žvelgė Jasikevičius. – Manau, žaidėme solidžiai, laikėmės savo taisyklių, kovojome ir jaunimas įgavo patirties, kas yra labai smagu.

Džiaugtis rungtynėmis galėjo ir jaunieji „Žalgirio“ krepšininkai – Isaiah Hartensteinas, Paulius Valinskas ir Martynas Varnas. Maža to, ketvirtajame kėlinyje šie trys jaunieji žalgiriečiai žaidė viename penkete.

„Tokių situacijų daug nepriplanuosi, nesinori visų trijų vienu metu įleisti, išskyrus tada, kai rungtynės vyksta jau kiek didesniu skirtumu. Jie nemaišė, davė energijos ir žaidė visai neblogai“, – patenkintas kalbėjo Jasikevičius.

Tiesa, tarp žalgiriečių šiandien nebuvo vyriausio komandos krepšininko Roberto Javtoko. Šaras po rungtynių teigė, kad centras kiek sirguliuoja.

„Jis gripuoja, gal koks virusas... Nežinau, per kelias dienas turėtų viskas išsispręsti“ – baigė Jasikevičius.

Tuo metu „Nevėžio“ komandos treneris Paulius Juodis po susitikimo tikino, kad rungtynes palikusią intrigą nulėmė jo auklėtiniams nesėkmingas pirmasis kėlinys, kuris buvo pralaimėtas 10:25.

„Dvejopos mintys, nesinori metus pradėti tokiu pralaimėjimu, bet tam yra eilė priežasčių. Padarėme pernelyg daug klaidų, nesukovojome pirmajame kėlinyje. Vėliau buvo pralaimėta, bet tai buvo apylygė kova. Pirmajame kėlinyje gal neatlaikėme nervinės įtampos“, – sakė Juodis.

2017-01-03 10:01