ST: 0.4
BS: 0
TO: 1.5
GM: 10

Naudingo ir rezultatyvaus Martyno Gecevičiaus žaidimo Saragosos „Tecnyconta“ (5-9) komandai Ispanijos čempionate buvo maža. Dviejų lietuvių atstovaujama „Tecnyconta“ namuose 75:86 (17:19, 17:32, 16:24, 25:11) pralaimėjo „Barcelona“ (11-3) krepšininkams.

Nors skirtumas ir atrodo nedidelis, tačiau katalonai užtikrintai pirmavo viso mačo metu. Po trijų kėlinių „Barcelona“ pirmavo net 25 taškų skirtumu (75:50).

Gecevičius mačą pradėjo starto penkete ir per 27 minutes pelnė 15 taškų (1/2 dvit., 3/5 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 4 kartus suklydo, 1 sykį prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Adas Juškevičius per 18 minučių pelnė 8 taškus (2/5 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, gavo bloką, 3 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

„Barcelona“: Ante Tomičius ir Petteri Koponenas po 18, Bradas Olesonas 12, Aleksandras Vezenkovas ir Alexas Renfroe po 10.

„Tecnyconta“: Robinas Benzingas 20, Martynas Gecevičius ir Henkas Norelis po 15, Adas Juškevičius 8.

2017-01-02 23:15