Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Milano „Emporio Armani“ klubas po besitęsiančios nesėkmių virtinės Eurolygoje, žaizdas laižosi Italijos pirmenybėse.

Manto Kalniečio atstovaujama madų sostinės ekipa namuose 88:84 (16:23, 34:24, 25:18, 13:19) nugalėjo Pezaro „Consultinvest“ komandą, kuriai atstovauja Donatas Zavackas ir Simas Jasaitis.

Sunkiai rungtynės klostėsi ne tik Milano klubui, bet ir jam atstovaujančiam Kalniečiui. Jis per 21 minutę pelnė 2 taškus (0/1 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Pezaro komandos garbę ginantis Jasaitis rungtyniavo 27 minutes, per kurias pelnė 9 taškus (0/1 dvit., 3/4 baud. met.), atkovojo kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Jo komandos draugas Zavackas per 15 minučių pelnė 4 taškus (1/1 trit., 1/2 baud. met.) bei atkovojo kamuolį.

Milano komandoje rezultatyviausiai žaidė 19 taškų pelnęs Milanas Mačvanas. Jarrodas Jonesas pralaimėjusiems pelnė 29 taškus.

Atrinkti (0) Visi (6)
prienevezio
Įmetė tris baudas,bet pelnė devynis taškus.