Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Čikagos „Bulls“ (17-18) komanda galingai pradėjo 2017 metus, o prie to daugiausiai prisidėjo Jimmy Butleris. Jis surinko pusšimtį taškų ir pasirūpino, kad jo ginama ekipa namuose 118:111 (25:23, 33:34, 24:28, 36:26) įveiktų Šarlotės „Hornets“ (19-16).

52
62
12
95%
21/22

Butleris per 38 minutes įmetė 52 taškus (14/20 dvit., 1/4 trit., 21/22 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir surinko 62 naudingumo balus.

Iki karjeros rezultatyvumo rekordo 27-erių metų 201 cm ūgio Butleriui pritrūko vos vieno taško, o geriausią savo mačą puolėjas sužaidė prieš metus – 2016 metų sausio 15-ąją mače su Filadelfijos „76ers“ pelnė 53 taškus.

„Tiesiog žaidžiau krepšinį, net nežinojau, kiek taškų esu pelnęs. Treneris nuolat ragino taip pat žaisti“, – po mačo kalbėjo Butleris.

Prasidėjus paskutinei minutei „Bulls“ pirmavo tik 3 taškų persvara (109:106), tačiau tuomet, likus 32 sekundėms, itin svarbų dvitaškį pataikė Butleris. Po netikslios atakos „Hornets“ ėmėsi pražangų taktikos, o Čikagos krepšininkai sėkmingai su tuo susitvarkė.

Susitikime „Bulls“ ir vėl vertėsi be Rajono Rondo, kuris yra pasirengęs žaisti, tačiau praleido antrąsias rungtynes paeiliui. Kiek anksčiau įžaidėjas pasisakė, kad galbūt prašys komandos vadovų jį išmainyti.

Čikagos ekipoje ant parketo taip pat nepasirodė kelį susižeidęs Dwyane’as Wade’as.

„Bulls“: Jimmy Butleris 52 (14/20 dvit., 21/22 baudos, 12 atk. kam., 6 rez. perd.), Nikola Mirotičius 12, Dougas McDermottas 11, Michaelas Carteris-Williamsas 10 (9 atk. kam.).

„Hornets“: Kemba Walkeris 34 (6/8 trit., 11 atk. kam.), Nicolas Batumas 19 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Jeremy Lambas 15, Spenceris Hawesas 10.