11
14
6
7

Utenos „Juventus“ (7-4) iškovojo itin svarbią pergalę FIBA Čempionų lygoje, kuri ženkliai juos priartino prie kito turnyro etapo. Antano Sireikos auklėtiniai namuose 85:78 (23:22, 22:15, 18:22, 22:19) pranoko Belgrado „Mega Leks“ (3-8) krepšininkus.

Likus žaisti 4 minutes po galingo Ovidijaus Galdiko dėjimo uteniškiai įgijo rekordinę 12 taškų persvarą (78:66) ir atrodė, kad mačo baigtis tapo aiški. Visgi karingieji serbai rankų nenuleido.

Po du kartus prašytos minutės pertraukėlės „Mega Leks“ žaidėjai įsiklausė į trenerio norus ir surengė spurtą 10:0 bei grąžino intrigą (76:78). Per lemiamą laiką baudų metimų konkurse geriau sekėsi „Juventus“ krepšininkams.

„Mega Leks“ komandai didelį postūmį suteikė prieš Kalėdas į komandą atvykęs naujokas Aleksandras Merelja, kuris per 20 minučių pelnė 17 taškų ir buvo didelė problema „Juventus“ gynybai per pirmuosius tris kėlinius.

O vienas rezultatyviausių Serbijos komandos krepšininkų Kostja Mushidi, kuris iki šiol pelnydavo po daugiau nei 10 taškų, ne tik, kad nepelnė nė taško, tačiau ir surinko net minus 8 naudingumo balus.

Vietą kitame etape uteniškiams užtikrintų bent viena Ostendės „Telenet“ ar Zagrebo „Cibona“ nesėkmė.

„Juventus“: Aaronas Bestas 21, Vytautas Šulskis 20, Jamaras Diggsas 11, Dovis Bičkauskis 10.

„Mega Leks“: Aleksandaras Merelja 17, Rade Zagoracas, Ognjenas Jaramazas ir Jovanas Novakas po 16.