Mindaugas Kačinas Nuotr.: Fotodiena.lt
Mindaugas Girdžiūnas Nuotr.: Fotodiena.lt
Larry Drew Nuotr.: Fotodiena.lt
Tadas Klimavičius Nuotr.: Fotodiena.lt

Klaipėdos „Neptūnas“ (8-3) ketvirtajame kėlinyje panaikino 14 taškų deficitą, tačiau pasiekti pergalės nesugebėjo. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai 69:73 (9:6, 18:24, 15:26, 27:17) nusileido Oldenburgo EWE (7-4) ir FIBA Čempionų lygoje pirmą kartą pralaimėjo namie.

Larry Drew

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui svečiai pirmavo 56:42, tačiau klaipėdiečiai per šį kėlinį pataikė 6 tritaškius ir kelis kartus buvo priartėję iki taško.

Tolimas Jimmy Barono metimas, likus žaisti 31 sekundę, priartino uostamiesčio komandą iki 69:70, o po to, kai kitoje aikštės pusėje Maxime'as De Zeeuwas pataikė tik vieną baudą, šeimininkai turėjo 13 sekundžių rezultatą išlyginti arba persverti.

Mindaugas Girdžiūnas pradėjo lemiamą ataką, prasiveržė į baudos aikštelę, slystelėjo ir kamuolį perdavė Jerai Grantui. Perdavimas nebuvo užtikrintas ir kamuolys išlėkė į užribį.

De Zeeuwas tada realizavo baudas, klaipėdiečiai dar kartą suklydo ir aikštę buvo priversti palikti nuleistomis galvomis.

„Neptūnas“ šiame mače prarado net 23 kamuolius, o EWE perėmė 15 kamuolių ir varžovų klaidas vertė taškais – net 16 taškų buvo surinkti po klaidų.

„Kas lemia klaidas? Nesusikalbėjimas vienas su kitu. Daug pradeda lemti barniai, vienas, kitas kažką pasako, ir taip gaunasi“, – aiškino Mindaugas Kačinas.

Šeimininkai trečiajame kėlinyje pelnė 15 taškų, praleido 26 ir įkrito į dviženklę duobę. Iš jos bandė traukti 3 tritaškius ketvirtajame kėlinyje realizavęs Baronas, tačiau to nepakako.

Uostamiesčio krepšininkai FIBA Čempionų lygoje pralaimėjo antrą kartą iš eilės – praėjusiame ture jie išvykoje turėjo pripažinti Vilerbano ASVEL persvarą. Taip jie ne tik prarado pirmą vietą C grupėje, bet ir gali netekti antrosios, kadangi EWE turi tik vienu laimėjimu mažiau.

„Neptūnas“: Jimmy Baronas 17 (4/6 trit.), Martynas Mažeika 13, Mindaugas Girdžiūnas 12 (6 rez. perd., 5 kld.), Mindaugas Kačinas 8 (8 atk. kam.).

EWE: Rickey Pauldingas 18, Chrisas Kameris (8 rez. perd., 5 atk. kam.) ir Maxime'as De Zeeuwas po 10.