Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Šį sezoną šlubuojanti „Barcelonos“ komanda nori sustiprinti savo priekinę liniją, o ekipos akiratyje atsidūrė galingai Italijos lygoje rungtyniaujantis D.J. White’as.

Skelbiama, kad katalonai su 30-ies metų 206 cm ūgio Turino FIAT centru jau pradėjo derybas ir siekia susitarti su klubu dėl atleto persikėlimo.

Šį sezoną Italijos lygoje White’as vidutiniškai per 34 minutes pelno po 18,4 taško (59,5 proc. dvit., 50 proc. trit.), atkovoja po 8,4 kamuolio, atlieka po 1,8 rezultatyvaus perdavimo bei renka po 23,1 naudingumo balo.

Amerikietis su pertraukomis 2008-2014 metais žaidė NBA pirmenybėse. Vėliau jis bandė įsitvirtinti Vitorijos „Baskonia“ klube, tačiau sužaidė vos dvejas rungtynes ir turėjo palikti ekipą.

2014-2015 metų sezoną jis pradėjo Kinijoje, o po Naujųjų metų persikėlė į Turino ekipą, kurioje rungtyniauja iki šiol.

„Barcelona“ Eurolygoje turi 7 pergales ir 8 nesėkmes bei dalinasi 8-10 vietas, o Ispanijos lygoje su 11 pergalių ir 3 nesėkmėmis žengia antra.