Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Nesėkme Europos taurės „Top 16“ etapą pradėjo Panevėžio „Lietkabelis“ (0-1). Kazio Maksvyčio treniruojama komanda Maskvoje 80:88 (18:23, 15:14, 20:28, 27:23) nusileido vietos „Chimki“ (1-0) krepšininkams.

21
29
7
71%
5/7

Antrojo kėlinio pradžioje „Lietkabelis“ turėjo tik 3 taškų deficitą (20:23), tačiau tuomet daugiau nei 5 minutes nepelnė taškų, o tuo pasinaudoję varžovai nutolo 14 taškų skirtumu (34:20).

Visgi kėlinio pabaigoje Panevėžio klubas sugrįžo į rungtynes – Benas Madgenas smeigė du tritaškius, tolimą šūvį pridėjo ir Kšištofas Lavrinovičius, o ekipa spurtavo 11:0 ir po 20 žaidimo minučių turėjo 4 taškų deficitą.

Trečiajame kėlinyje „Chimki“ vėl susikrovė dviženklę persvarą, o sužaidus kelias minutes lemiamo ketvirčio metu varžovai jau pirmavo 73:59. Visgi „Lietkabelis“ dar kartą pakilo į šturmą – pelnė 7 taškus be atsako ir priartėjo iki 66:73.

Likus žaisti 4 minutes „Lietkabelis“ dar turėjo 11 taškų deficitą (69:80), tačiau panevėžiečiai spurtavo 11:3 ir likus 35 sekundėms priartėjo iki 3 taškų (80:83). Visgi tuomet Earlas Rowlandas pataikė abi baudas, o du „Lietkabelio“ metimai tikslo nepasiekė. Panevėžiečiai neprasižengė, tačiau Robbie Hummelas dar aidint sirenai įmetė tritaškį, taip sukeldamas Maksvyčio nepasitenkinimą.

„Lietkabeliui“ nesisekė stabdyti varžovų lyderio Aleksejaus Švedo, kuris vien lemiamo ketvirčio metu surinko 9 taškus. Jis žaidė itin naudingai – pelnė 21 tašką, atkovojo 7 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

„Lietkabelis“ rungtynėse prametė 10 baudų metimų (12/22), o oponentai pataikė 14 iš 20 metimų. Panevėžiečiai šiek tiek taikliau metė tritaškius (39 proc. prieš 37 proc.), tačiau varžovai sėkmingai atakavo iš arčiau (58 proc. dvitaškių prieš 50 proc.).

„Chimki“: Aleksejus Švedas 21 (5/7 dvit.,, 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Nobelis Boungou-Colo (4/4 dvit., 2/2 trit., 4/5 baudos) ir Robbie Hummelas (3/4 trit.) po 18, Earlas Rowlandas 10 (6 atk. kam., 9 rez. perd.).

„Lietkabelis“: Benas Madgenas 19 (5/8 trit.), Žygimantas Skučas 13, Lorenzo Williamsas 11 (5 rez. perd.), Kšištofas Lavrinovičius 10 (2/3 trit., 8 atk. kam.).

1 2  »
2017-01-04 21:34
Puikiai sukovojo Lietkabelis.Nepabijojo garsaus vardo ir žaidė iki galo.Ta šventinė pertrauka išėjo į naudą.

--
2017-01-04 21:09
chimki visai kito lygio komanda,ji ir zalgiriui galetu uzmest todel cia gedos tikrai nepadare kabelis nors aisku sansu pergalei irgi neturejo
2017-01-04 21:03
SAUNUOLIAI VYRAI KOVESI IKI GALO KAI BUVO LIKE -4 GALVOJAU LAIMESIM BET YRA KAIP YRA. RESPECTS.
2017-01-04 20:28
Nelošė pas Chimkus Todorovičius, pagrindinis centras, bet Lietkabelis tikrai įvarė baimės chimkams! Šaunuoliai

--
2017-01-04 20:26
antirytas gaidys
Puikiai sukovojo Lietkabelis,saunuoliai!

Arta
RAdau linką, kur rodo sportas.lt/naujiena/219917/europos-taures-top-16-khimki-lietkabelis-gyvai
2017-01-04 18:51