Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Domantas Sabonis puolime pernelyg neišsiskyrė, o jo atstovaujama Oklahomos „Thunder“ (21-15) išvykoje 112:123 (33:27, 33:33, 33:27, 24:36) nusileido Šarlotės „Hornets“ (20-16) ekipai. Tai buvo pirma „Thunder“ nesėkmė šių komandų akistatose po 11 pergalių iš eilės.

20
23
9
100%
9/9

Sabonis per 17 minučių pelnė 2 taškus (1/4 dvitaškiai), atkovojo 3 kamuolius ir prasižengė 3 kartus. Ant suolo jis sėdo dar trečiojo kėlinio pradžioje ir daugiau nuo jo nebepakilo.

Turkas Enesas Kanteris sulig trečiojo kėlinio sirena pataikė tritaškį ir išvedė „Thunder“ į priekį 88:87, tačiau ketvirtajame kėlinyje svečiai nesugebėjo išlaikyti persvaros.

„Hornets“ pranašumą perėmė lemiamo ketvirčio viduryje, kurio antrą pusę laimėjo 22:11. Kemba Walkeris ketvirtajame kėlinyje pelnė 9 iš savo 20 taškų.

Šarlotės komandoje žibėjo prancūzas Nicolas Batumas, pelnęs 28 taškus ir dukart išprovokavęs pražangas atakuojanti iš toli.

„Tai menas. Tai padaryti tikrai nėra lengva“, – apie sugebėjimą išprovokuoti pražangą, metant tritaškį, po dvikovos su šypsena kalbėjo Batumas.

„Thunder“ komandoje Russellas Westbrookas pelnė 33 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, tačiau pataikė tik 10 metimų iš 31. Tikslą pasiekė vos 2 jo tritaškiai iš 12.

Pirmoje mačo dalyje jis buvo nubaustas technine pražanga už tai, kad jo mestas kamuolys pataikė teisėjui į galvą. Westbrookas per minutės pertraukėlę ėjo link suolo ir, nežiūrėdamas į aikštę, švystelėjo kamuolį, kuris pataikė į teisėją. Kitas arbitras tuomet pribėgo prie „Thunder“ atsarginių suolo ir nubaudė Westbrooką.

„Hornets“: Nicolas Batumas 28 (13/15 baudos), Kemba Walkeris 20 (9 rez. perd.), Frankas Kaminsky 17, Michaelas Kiddas-Gilchristas 14 (11 atk. kam.).

„Thunder“: Russellas Westbrookas 33 (10/31 metimai, 15 atk. kam., 8 rez. perd.), Enesas Kanteris 22 (8 atk. kam.), Stevensas Adamsas (12 atk. kam.) ir Victoras Oladipo po 18.

Vaizdo reportažas:

Visi rezultatai:

Sacramento Kings  Miami Heat 102-107 stat »
 Golden State Warriors  Portland Trail Blazers 125-117 stat »
 Los Angeles Clippers  Memphis Grizzlies 115-106 stat »
 Cleveland Cavaliers  Chicago Bulls 94-106 stat »
 New York Knicks  Milwaukee Bucks 104-105 stat »
 Orlando Magic  Atlanta Hawks 92-111 stat »
 Charlotte Hornets  Oklahoma Thunder 123-112 stat »

2017-01-05 19:11
Apsipratimo sezonas Domantui,tai ir žaidimas banguoja.Nors kaip pirmametis,žaidžia tikrai gerai.O ateitį vis labiau taps svarbesne komandos dalimi.

--
2017-01-05 12:21
Thunder trenerio nesuprantu. Nors ir kiaura Kantlerio ginyba, bet puolime naudos atnesa nemazai, o zaidzia vos ne Sabo minutes.

--
2017-01-05 10:17
:D
Tai cia vienetai, zaidejai kurie yra top5 pick... Kurie uz top10 pirmam sezone dazniausiai mokosi ir ju klaidos aiksteleje daznai vertinamos kaip rookie mistake...
2017-01-05 10:07
Aras
O Porzingis ar net Valanciunas blogiau zaide pirmam sezone?? Tikrai ne. Valanciunas jau tada rinko apie 10 pts

--
2017-01-05 09:40
:D
kokie dar paskutiniai :D jam tik pirmas sezonas, retas naujokas negauna pasireikst pirmam sezone daug puolime. O.Porter, CJ Mccolum, D.Schroder, E.Mudiay, M.Turner, D.Booker ir daug kitu pirmam sezone zaide labai blankiai. O kaip dabar siauteja.
2017-01-05 07:42