Nuotr.: USA Today - Scanpix
Nuotr. USA Today - Scanpix

Jimmy Butleris ketvirtajame kėlinyje pelnė 14 iš savo 20 taškų ir jo vedama Čikagos „Bulls“ (18-18) komanda išvykoje 106:94 (16:23, 36:23, 31:28, 23:20) nugalėjo Klivlando „Cavaliers“ (26-8), kuri žaidė be dviejų savo didžiausių žvaigždžių.

18
24
7
90%
9/10

Klivlando klubui negalėjo padėti šlaunies traumą besigydantis Kyrie Irvingas ir apsinuodijimo maistu padarinius vis dar jaučiantis Kevinas Love‘as. Maža to, tik prieš rungtynes nuspręsta, kad persišaldžiusiam LeBronui Jamesui bus leista žaisti.

Jamesas pasirodė galingai – pelnė 31 tašką, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, – bet jam pritrūko pagalbos iš komandos draugų.

Du iš eilės LeBrono metimai ketvirtajame kėlinyje priartino „Cavaliers“ iki 88:89, o po to Klivlando klubo lyderis galėjo savo komandą ir išvesti į priekį, tačiau gavo pražangą puolimą. Kitoje aikštės pusėje Butleris smeigė tritaškį ir „Bulls“ nebesižvalgė atgal.

Taip nutrūko 9 iš eilės „Cavaliers“ pergalių serija namie. Baigėsi ir 13 pergalių serija, kai Jamesas žaidžia.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 31 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Jordanas McRae 21, Channingas Frye 15.

„Bulls“: Jimmy Butleris 20, Tajus Gibsonas 18, Dougas McDermottas 17, Nikola Mirotičius 16, Michaelas Carteris-Williamsas 13, Dwyane‘as Wade‘as 10.

Vaizdo reportažas:

Visi rezultatai:

Sacramento Kings  Miami Heat 102-107 stat »
 Golden State Warriors  Portland Trail Blazers 125-117 stat »
 Los Angeles Clippers  Memphis Grizzlies 115-106 stat »
 Cleveland Cavaliers  Chicago Bulls 94-106 stat »
 New York Knicks  Milwaukee Bucks 104-105 stat »
 Orlando Magic  Atlanta Hawks 92-111 stat »
 Charlotte Hornets  Oklahoma Thunder 123-112 stat »

2017-01-06 07:58
Korsaras
Debilas esi visiskas. Paziurek kiek zaideju pas cavs nezaise.

--
2017-01-05 13:05
3 kartus žaidė su buliais 3 kartus gavo :D neparanki bulių komanda. Tai jei ne buliai db turėtų tiek pat pralaimėjimų kaip ir kariai :)