Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Stephenas Curry ir Kevinas Durantas pelnė daugiau nei pusę komandos taškų, o jų vedama Oklando „Golden State Warriors“ (31-5) iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui.

30
32
100%
9/9
75%
6/8

Steve’o Kerro auklėtiniai rezultatyviame mače 125:117 (40:34, 29:37, 30:21, 26:25) įveikė Portlando „Trail Blazers“ (15-22) klubą ir namuose pasiekė devintą pergalę iš eilės.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Blazers“ dar turėjo 4 taškų persvarą (74:70), tačiau „Warriors“ pelnė 11 taškų be atsako ir pabėgo 7 taškų skirtumu 81:74. Tokią pačią persvarą „Warriors“ turėjo ir po 3 kėlinių.

Lemiamo ketvirčio metu „Blazers“ daugiausiai buvo priartėjusi iki 5 taškų skirtumo, tačiau „Warriors“ atsilaikė, susikrovė 11 taškų persvarą (121:112) ir šventė pergalę.

Curry ir Durantas kartu surinko 65 iš 125 komandos taškų. Curry pataikė 12 metimų iš 25, pridėjo 6 baudų metimus ir surinko 35 taškus. Durantas įmetė 9 metimus iš 16 bei visas 9 baudas ir surinko 30 taškų. Puolėjas blokavo 3 metimus.

Nugalėtojų komandoje Zaza Pachulia surinko 13 taškų ir pirmą kartą šį sezoną dvejose rungtynėse paeiliui pasiekė dviženklę taškų ribą. „Warriors“ gretose jis vos ketvirtąjį kartą įmetė dviženklį taškų skaičių.

„Blazers“ komandoje C.J. McCollumas atliko kas trečią metimą – jis metė 31, o visa komanda 89 metimus. Gynėjas pataikė 13 metimų ir surinko 35 taškus. „Blazers“ ir toliau vertėsi be traumuoto savo lyderio Damiano Lillardo.

„Warriors“: Stephenas Curry 35 (7/12 dvit., 5/13 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Kevinas Durantas 30 (9/9 baudos, 3 bl.), Klay Thompsonas 14, Zaza Pachulia 13, Draymondas Greenas 9 (7 atk. kam.., 11 rez. perd.).

„Blazers“: C.J. McCollumas 35 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Allenas Crabbe’as 18 (5 rez. perd.), Masonas Plumlee 16 (10 atk. kam.), Alas-Farouqas Aminu 12 (7 atk. kam., 5 rez. perd.).C