Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Kauno „Žalgirio“ dubleriams (12-12) puikiai sužaisto pirmojo kėlinio nepakako. 22:9 pirmąjį ketvirtį laimėję jaunieji žalgiriečiai vėliau prarado iniciatyvą ir susitikimo pabaigoje 73:80 (22:9, 12:22, 23:25, 16:24) vis tik pripažino „Telšių“ (17-7) pranašumą.

20
21
64%
7/11
33%
2/6

Žemaitijos klubui tai buvo jau ketvirtoji pergalė iš eilės.

Nepaisant to, kad Tomo Masiulio auklėtiniai rungtynes pradėjo susikraudami dviženklį pranašumą (22:9), „Telšiai“ rankų nenuleido. Jie atsakė antrąjį kėlinį laimėdami 22:12 ir prieš trečią kėlinį iš šeimininkų persvaros liko tik trys taškai (34:31).

Ketvirtą kėlinį žemaičiai pradėjo septyniais taškais iš eilės ir po šios sėkmingos atkarpos svečiai įgijo šešių taškų pranašumą (63:57).

Iki mačo pabaigos likus kiek mažiau nei minutei, Gytis Masiulis dar pataikė iš toli, tačiau jau buvo per vėlu – pernelyg toli nutolę telšiškiai buvo nepavejami ir Augenijaus Vaškio kariauna iš Kauno išvyko su pergale.

„Žalgiriui-2“ šiame susitikime negalėjo padėti vienas komandos lyderių Martynas Varnas.

„Žalgiris-2“: Laurynas Birutis 22, Ignas Sargiūnas 12, Gytis Masiulis 11 (15 atk. kam.), Kristupas Žemaitis 10.

„Telšiai“: Ignas Razutis 20, Gintautas Kybartas 17, Mindaugas Norkus ir Laurynas Kaveckis po 12.

2017-01-08 15:04