Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Andrea Bargnani sužaidė pirmąsias rungtynes Eurolygoje po mėnesio pertraukos, o jo atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (11-5) italą pasitiko pergalingai.

29
25
88%
7/8
63%
5/8

Baskijos regiono klubas namie 102:70 (25:15, 28:21, 24:14, 25:20) neturėjo jokio vargo su Kazanės UNIKS (6-10) krepšininkais.

Aikštelės šeimininkai reikalus su Tatarstano sostinės klubu sutvarkė per tris kėlinius. Pirmąjį ketvirtį „Baskonia“ laimėjo 25:15, o didžiąją pertrauką pasitiko turėdami dar solidesnį pranašumą (53:36).

Lemiama vinimi į UNIKS karstą tapo trečiasis ketvirtis, kurį be didelio pasipriešinimo rusai pralaimėjo 14:24 ir likusi susitikimo dalis tapo tik formalumu (50:77).

Rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidė „Baskonia“ komandos krepšininkas Rodrigue'as Beaubois, kuris pelnė 29 taškus (7/8 dvit., 5/8 trit.), atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 25 naudingumo balus.

Po mėnesio pertraukos į Eurolygą sugrįžęs Bargnani šiame mače per 8 minutes pelnė 8 taškus (3/5 dvit., 2/4 baud. met.), atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą suklydo.

Tai buvo antra didžiausia Vitorijos komandos sezono pergalė. Didesniu skirtumu „Baskonia“ šį sezoną Eurolygoje laimėjo tik prieš Stambulo „Fenerbahče“, kuomet triumfavo 86:52.

Lietuvis Tadas Sedekerskis šioms rungtynėms liko neregistruotas.

„Baskonia“: Rodrigue Beaubois 29, Johannesas Voigtmannas 14, Ilimane'as Diopas, Kimas Tillie, Tornike Shengelia ir Andrea Bargnani po 8.

UNIKS: Keithas Langfordas 19, Artiomas Parachouskis 13, Paulas Stollas 11.