Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Kyle'as Lowry antrą kartą per dvi savaites tapo Jutos „Jazz“ (22-15) galvos skausmu. Toronto „Raptors“ (24-11) gynėjas ketvirtajame kėlinyje pelnė 16 iš savo 33 taškų ir jo atstovaujama ekipa namie laimėjo 101:93 (18:27, 30:25, 23:21, 30:20).

33
34
5
82%
9/11

Prieš dvi savaites Lowry Solt Leik Sityje per lemiamą kėlinį surinko 19 taškų, o abejose rungtynėse „Raptors“ naikino varžovų persvarą. Šį kartą Toronto klubas išsikapstė iš 11 taškų duobės, o besivejančiųjų vaidmenyje buvo net 44 mačo minutes.

Pirmą kartą „Raptors“ išsiveržė į priekį iki mačo pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes, kai DeMaro DeRozano metimas persvėrė rezultatą 89:88. Netrukus DeRozanas įdėjo į krepšį, o Lowry pataikė tritaškį ir padidino šeimininkų persvarą iki 6 taškų.

„Jazz“ tada pelnė 5 taškus iš eilės ir sumažino deficitą iki taško, bet Lowry tada pridėjo dvitaškį, o po to svarbius taškus pelnė ir Jonas Valančiūnas. Prasidedant paskutinei minutei ir „Raptors“ pirmaujant 96:93, Valančiūnas pakartojo netaiklų Lowry metimą, tarsi tinklinyje įmušdamas kamuolį į krepšį, ir Toronto klubas galėjo lengviau atsikvėpti.

Aukštaūgis iš Lietuvos per 31 minutę pelnė 18 taškų (7/11 dvitaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 13 kamuolių ir prasižengė 3 kartus. Jam tai buvo 13-asis dvigubas dublis šį sezoną (daugiausiai komandoje) ir 90-asis karjeroje.

Didžiąją dalį savo taškų Valančiūnas surinko pirmoje mačo dalyje, o svarbus dvitaškis mačo pabaigoje buvo vienintelis jo taiklus metimas ketvirtajame kėlinyje.

Valančiūno pasirodymas:

„Jazz“ gretose solidus buvo vidurio puolėjas Rudy Gobertas, kuris pelnė 15 taškų ir atkovojo 16 kamuolių, iš kurių 9 – puolime. Tai buvo jau 22-osios rungtynės iš eilės, kuriose Gobertas atkovojo bent 10 kamuolių. Tai – „Jazz“ klubo rekordas.

Jutos komanda trečias rungtynes iš eilės vertėsi be traumuoto įžaidėjo George'o Hillo ir pralaimėjo antrą kartą iš eilės.

„Raptors“ komandoje dvikovą starto penkete vietoje naujoko Pascalio Siakamo, pradėjusio visas 34 rungtynes iki šiol, buvo brazilas Lucas Nogueira. Jis per 26 minutes pelnė 4 taškus ir atkovojo 6 kamuolius.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 33, DeMaras DeRozanas 23 (7 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 18 (13 atk. kam.), Terrence'as Rossas 12.

„Jazz“: Shelvinas Mackas 17, Gordonas Haywardas 16, Rudy Gobertas 15 (16 atk. kam.).

Visi rezultatai:

Portland Trail Blazers Los Angeles Lakers 118-109 stat »
Denver Nuggets San Antonio Spurs 99-127 stat »
Dallas Mavericks Phoenix Suns 95-102 stat »
Houston Rockets Oklahoma Thunder 118-116 stat »
New Orleans Pelicans Atlanta Hawks 94-99 stat »
Detroit Pistons Charlotte Hornets 115-114 stat »
Toronto Raptors Utah Jazz 101-93 stat »
Indiana Pacers Brooklyn Nets 121-109 stat »

2017-01-06 17:46
siemet sakyt, kad Jonui mazai pasuoja, nera kaip, nes abu lyderiai pagerine savo zaidima, o dar ir Rosas kartais neblogai pasaudo. visa lyga juda link greito krepsinio zemais penketais. plius ir pats Jonas ne kiek netobuleja.
2017-01-06 16:29
Durnelis
O as manau kitaip , Jv truksta greicio, sunkiai atsidengia blogai atpasuoja nuo baudos aiksteles tritaskininkqms silpnai sukuria sau progas. Manau treniruotems daug reiktu skirti, tie gynejai NE prie ko.

--
2017-01-06 14:14
Zvers!
Tipinimu meistras :) kaip jam tokie ikrenta... ?! siaip vistiek jam nenuoda pasu, kaip ir anksciau, gal keliais daugiau gauna, tik ismoko pats pasiimti taskus :)
2017-01-06 13:48
Išgirdo Casey žodžius Jonas ir sužaidė solidžias rungtynes.Tikėkimės,kad tokių bus dar daugiau.

--
2017-01-06 12:02
Jop
Kaip jus pjaunat baisu skaityt... paziurekit kiek jis kamuoliu mazai gauna,iskur jis tuos 18 points surinks kaskart jei puolime yra ignoruojamas.

--
2017-01-06 10:06
Iseit jam y kita komanda reikia. Raptors jri ir turi kokius derinius tai tik broliam plytnikam, o visa kita sekmes reikalas.

Ryla
Teisingai raso,va tokke skaiciai turetu buti Jono vidurkis apie 17-18tsk ir 12-13atk o ne kartais taip suzaist..bus Jonas amzinai perspektyvus....paskutinius du sez nichuja netobuleja..arba jam iseit reik i kita komanda arba amzinai tures tokius vidutinius vidurkius 12tsk 9atk.

--
2017-01-06 08:30
ooo
tokie skaičiai , kaip 18 pts ir 13 rebs privalo būti Jono minimumas kiekvienose rungtynėse, o ne netyčiukai, kas 5am grajuj...
2017-01-06 08:07