Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Jonas Mačiulis sužaidė geriausias karjeros rungtynes Madrido „Real“ (11-5) komandoje bei atvedė ją į svarbią pergalę Eurolygoje.

14
24
4
67%
4/6

Sužibėjęs lietuvis per 25 minutes surinko 20 taškų (3/4 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, 3 kartus prasižengė ir surinko 19 naudingumo balų.

Mačiulio vedamas „karališkasis“ klubas namuose 95:85 (23:24, 27:22, 24:24, 21:15) nukovė į duobę įkritusią Maskvos CSKA ekipą (12-4).

Čempionų titulą ginanti ir turnyrinėje lentelėje vis dar pirmaujanti Rusijos komanda Eurolygoje suklupo jau trečiąjį kartą paeiliui.

Tris kėlinius komandos žaidė taškas į tašką, o paskutiniojo ketvirčio pradžioje 20-ąjį savo tašką tritaškiu pelnęs Mačiulis leido „Real“ pirmauti 79:73.

Netrukus tritaškį įmetė ir Milošas Teodosičius (76:79), tačiau tuomet šeimininkai pelnė 5 taškus iš eilės bei atitrūko 84:76.

CSKA nepasidavė bei vėl prisivijo 85:87, bet paskutinėmis minutėmis rusų viltis daužyti pradėjo Sergio Llullas.

Gynėjas per paskutines 3 mačo minutes pelnė 7 taškus, o šią lemiamą atkarpą 8:0 laimėjusi Ispanijos ekipa nuskambėjus finalinei sirenai šventė saldžią pergalę.

„Real“: Sergio Llullas 24, Jonas Mačiulis 20, Anthony Randolphas (9 atk. kam.) ir Gustavo Ayonas po 14.

CSKA: Nando De Colo 18, Milošas Teodosičius 13, Kyle‘as Hinesas, Jamesas Augustine‘as ir Cory Higginsas po 8.

Rungtynių vaizdo reportažas:

2017-01-07 10:10
arvis
Jei butu Mantukas likes Kaune,tai Zvezda butume aploše net žaisdami viena koja.

--
2017-01-07 03:01
Eta
Gal kas galit numest tinklapi per kur paziuret sias rungtynes? O apie jonuka tai mldc neveltui starto 5 leidzia dazniausiai jam startuot.

--
2017-01-07 02:21
Mačiulis visada gerai sužaidžia svarbiuose mačuose.Prieš silpnesnes komandas pasitaupo,nepersistengia,bet atėjus rimtoms kovoms iššauna kaip reikiant.Ką ir parodė šitos rungtynės.