Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Prieš dvi dienas Milvokio „Bucks“ (18-17) tik po teisėjų klaidos įveikė Niujorko „Knicks“ (17-19), o šįkart Mindaugo Kuzminsko komanda svečiuose pasiekė revanšą.

26
25
10
67%
6/9

„Knicks“ panaikino 18 taškų deficitą ir po galingos rungtynių pabaigos 116:111 (32:33, 21:32, 30:31, 33:15) susitvarkė su varžovais.

Kuzminskas per 13 minučių pelnė 7 taškus (2/2 dvit., 1/3 trit.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, o jam būnant aikštėje varžovai pelnė trimis taškai daugiau.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Knicks“ deficitas pasiekė 18 taškų ribą (43:61), tačiau trečiojo kėlinio pradžioje jis ištirpo iki minimalaus skirtumo (68:69). Visgi tuomet Niujorko ekipai persverti rezultato nepavyko, o prieš lemiamą ketvirtį ji atsiliko 13 taškų skirtumu (83:96).

Paskutinį kėlinį „Knicks“ sužaidė lyg iš natų – jį pradėjo spurtu 12:0 ir pradėjo kvėpuoti varžovams į nugaras (95:96). Persverti rezultatą komandai pavyko tik paskutinę minutę, kuomet po Carmelo Anthony tritaškio rezultatas tapo 112:111.

Tuomet Giannis Antetokounmpo suklydo, o Courtney Lee atsakė dėjimu iš viršaus. Mirza Teletovičiaus tritaškis, galėjęs išlyginti rezultatą, skriejo pro šalį, o likus 21 sekundei Milvokio klubui liko prasižengti. Ronas Bakeris pataikė abi baudas ir „Knicks“ šventė pergalę.

Prie pergalės svariai prisidėjo Kristapas Porzingis, kuris į aikštę sugrįžo po trejų praleistų rungtynių dėl Achilo sausgyslės traumos. Latvis pelnė 24 taškus (6/10 dvit., 3/4 trit., 3/4 baudos), sugriebė 6 kamuolius ir blokavo 3 metimus.

GM: 30

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo (6 atk. kam.) ir Jabari Parkeris (4/6 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.) po 25, Gregas Monroe 19 (7 atk. kam.), Tony Snellas 13 (3/4 trit.), Mirza Teletovičius 11.

„Knicks“: Carmelo Anthony 26 (4/5 trit., 6 atk. kam., 10 rez. perd.), Kristapas Porzingis 24 (3/4 trit., 6 atk. kam.), Derrickas Rose’as 12 (8 rez. perd.), Courtney Lee 11.

Rungynių epizodai:

Carmelo Anthony pasirodymas:

Kristapo Porzingio blokas:

Visi rezultatai:

Sacramento Kings  Los Angeles Clippers 98-106 stat »
 Golden State Warriors  Memphis Grizzlies 119-128 stat »
 Los Angeles Lakers  Miami Heat 127-100 stat »
 Milwaukee Bucks  New York Knicks 111-116 stat »
 Brooklyn Nets  Cleveland Cavaliers 108-116 stat »
 Boston Celtics  Philadelphia 76ers 110-106 stat »
 Orlando Magic  Houston Rockets 93-100 stat »
 Washington Wizards  Minnesota Timberwolves 112-105 stat »

2017-01-07 15:21
Jo,tie Melo 10 perdavimų tikrai nustebino.Jei dažniau taip žaistų,tai ir komanda daugiau pergalių turėtų.