Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Kyrie Irvingas ir Kevinas Love’as po kelių rungtynių pertraukos sunkiai įsiliejo į komandos žaidimą, Kyle’as Korveris dar nežaidė, todėl LeBronas Jamesas turėjo ir toliau imtis daugiausiai iniciatyvos.

36
38
74%
14/19
6

Klivlando „Cavaliers“ (27-8) žvaigždei tai puikiai sekėsi – jis pelnė 36 taškus, o jo ginama komanda svečiuose 116:108 (24:20, 26:19, 26:39, 30:40) patiesė Bruklino „Nets“ (8-27).

Irvingas ir Love’as kartu sudėjus pelnė 49 taškus, tačiau lėtai įsivažiavo ir neblizgėjo taiklumu – kartu pataikė 15 metimų iš 42.

„Kyrie šiek tiek strigo po kelių rungtynių pertraukos, tą patį galima pasakyti ir apie Keviną, – kalbėjo LeBronas. – Tad bandžiau padidinti mačo tempą, rasti progų atakuoti krepšį ir didinti persvarą. Tai mums pavyko.“

Pats LeBronas per 35 minutes pelnė 36 taškus (14/19 dvit., 8/10 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir dukart perėmė kamuolį.

Šiose rungtynėse „Cavaliers“ komandai dar negalėjo padėti Korveris, kuris po mainų atvyksta iš Atlantos „Hawks“ komandos.

Pirmojo mačo dalyje Tristanas Thompsonas prametė visus 9 baudų metimus. Antroje mačo dalyje jis pataikė visas 4 baudas.

„Nets“: Bojanas Bogdanovičius 23 (5/9 trit.), Chrisas LeVertas 19, Brookas Lopezas 17, Trevoras Bookeris 13 (12 atk. kam.).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 36 (14/19 dvit., 9 atk. kam., 6 rez. perd.), Kyrie Irvingas 32 (9/9 baudos), Kevinas Love’as 17 (13 atk. kam.), Tristanas Thompsonas 10 (9 atk. kam., 4/13 baudos).