Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Goranas Dragičius ir Jordanas Clarksonas dėl susistumdymo buvo išvaryti iš aikštės, o po šio epizodo į duobę įkritusi Majamio „Heat“ (11-27) patyrė pralaimėjimą svečiuose. Savo lyderio netekusi ekipa 100:127 (33:32, 33:26, 23:32, 21:37) krito mače su Los Andželo „Lakers“ (14-26).

19
25
14
63%
5/8

Įpusėjus trečiajam kėliniui „Heat“ organizavo ataką, o vienas prieš kitą žaidė Dragičius ir Clarksonas.  „Lakers“ žaidėjas šiek tiek stumtelėjo slovėną, o pastarasis pažiūrėjo į teisėją ir Clarksonui atsakė tuo pačiu. Netrukus Dragičius dar kartą norėjo pastumti, tačiau Clarksonas atsakė smūgiu į galvą.

Dragičius krito ant parketo, o atsistojęs puolė oponentui į atlapus, tačiau jį sustabdė teisėjas ir kiti krepšininkai. Abu žaidėjai buvo išvaryti iš aikštės, o kol teisėjai aiškinosi situaciją, dar spėjo su „Lakers“ krepšininkais susistumdyti ir Jamesas Johnsonas, kuris buvo nubaustas technine pražanga.

Įvykus šiems epizodams „Heat“ atsiliko 8 taškų skirtumu (68:76), tačiau be savo lyderio likusi komanda mačą baigė itin prasta atkarpa 32:51. Iki išvarymo Dragičius per 22 minutes pelnė 16 taškų, o Clarksonas per 10 minučių buvo įmetęs 4 taškus.

„Lakers“: Lou Williamsas 24 (5/10 trit.), D’Angelo Russellas (5 rez. perd.) ir Luolas Dengas (14 atk. kam.) po 19, Brandonas Ingramas 17, Julius Randle’as 15.

„Heat“: Willie Readas 22 (10/15 dvit., 12 atk. kam.), Jamesas Johnsonas 20 (4/7 trit.), Goranas Dragičius 16, Tyleris Johnsonas 11.