50%
1/2
100%
5/5

Idealiai pirmajame kėlinyje krepšį atakavę Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ (18-7) krepšininkai iškovojo dar vieną pergalę Nacionalinės krepšinio lygoje (Mezon-NKL) pirmenybėse. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai svečiuose 95:71 (34:20, 22:27, 19:7, 20:17) pranoko Jonavos sporto klubo (5-20) atstovus.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai nerado jokių priešnuodžių varžovų puolimui ir praleido 34 taškus. Po dviejų kėlinių jonaviškių atsilikimas sumenko iki 47:56 ir atrodė, kad šeimininkai gali kabintis į rungtynes.

Visgi visas viltis klaipėdiečiai sudaužė iš karto po didžiosios pertraukos. Svečiai surengė spurtą 9:0 ir mačo baigtis tapo aiški (65:47).

Jonavos sporto klubo krepšininkai nežinojo, kurį varžovų krepšininką reikia dengti labiausiai, nes net 7 „Naftos-Uni-Akvaservis“ krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Džiugas Slavinskas 16, Mindaugas Stašys 14, Deividas Anužis ir Ignas Ramašauskas po 11, Erikas Kubilius, Benas Bagdonavičius ir Edvinas Alunderis po 10.

JSK: Mintautas Bulanovas 16, Karolis Šarukas 14, Justas Vazalis 9.

2017-01-07 18:48