Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Dramatiška pergale 2017-uosius metus „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybėse pradėjo dviženklį deficitą panaikinęs Utenos „Juventus“ (8-10) klubas.

20
28
70%
7/10
86%
6/7

Antano Sireikos vadovaujama komanda išvykoje 95:91 (22:23, 14:21, 14:19, 27:14, 18:14) per pratęsimą antrą kartą šį sezoną palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (8-10).

„Pieno žvaigždės“ buvo atitrūkusios antrojo kėlinio pradžioje, kada Derrickas Low pelnė du taškus, Osvaldas Olisevičius smeigė tritaškį, Nikita Balašovas varžovų krepšį sudrebino dėjimu iš viršaus ir šeimininkai buvo priekyje – 30:22.

Šešis taškus iš eilės surinkęs trečiojo kėlinio pradžioje surinkęs Ovidijus Galdikas sumažino „Juventus“ deficitą iki keturių taškų – 42:46, bet tada pasvaliečiai atsakė atkarpa 6:0 ir įgijo dviženklę persvarą – 54:44, kuri ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo išsaugusi iki 16 taškų – 68:52.

Visgi tuomet „Pieno žvaigždėms“ nepavyko išvengti duobės – jos nesugebėjo pelnyti taškų tris minutes, o tuo pasinaudoję svečiai spurtavo 12:0 ir kvėpavo Pasvalio ekipai į nugarą – 73:69.

Low prametus tris metimus iš eilės, Jamaras Diggsas smeigė tritaškį, Vytautas Šulskis pataikė vieną baudą ir, likus žaisti 6 sekundes, „Juventus“ išsiveržė į priekį – 75:77. Paskutinės „Pieno žvaigždžių“ atakos smaigalyje atsidūręs Evaldas Žabas pataikė dvitaškį ir išplėšė pratęsimą – 77.

Jame komandos keitėsi taškai, o Vytautui Šulskiu surinkus septynis taškus iš eilės, „Juventus“ perėmė iniciatyvą į savo rankas – 88:83.

Paskui Steponas Babrauskas užsidirbo nesportinę pražangą, tačiau ji „Juventus“ vaisių nedavė – Vaidas Čepukaitis prametė abi baudas.

Prasidėjus paskutinei minutei, Evaldas Žabas ir Steponas Babrauskas po sykį prametė, pražanga sustabdytas Jamaras Diggsas realizavo baudas ir įtvirtino uteniškių pergalę – 92:87.

„Juventus“ gretose debiutavo antroje mačo dalyje ant parketo pasirodęs Dainius Šalenga, kuris per 21 minutę prametė du metimus iš toli, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, 1 kartą prasižengė, blokavo 1 metimą ir surinko 3 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždės“: Derrickas Low 21 (9 rez. perd.), Nikita Balašovas 18, Andrejus Agafonovas 13, Evaldas Žabas 12.

„Juventus“: Jamaras Diggsas 23 (10 atk. kam.), Vytautas Šulskis 20, Vaidas Čepukaitis 14 (8 atk. kam.), Gytis Sirutavičius 14 (8 atk. kam.), Ovidijus Galdikas 12.

2017-01-07 19:28
taip
aisku pirmos runktynes salengai dar nelengva buvo lengva isijaust i ritma zaidimo

--
2017-01-07 19:20
Juvė visada pasižymi kovingumu.Ne išimtis ir šitos rungtynės.Pagaliau ir Šalenga debiutavo.Taškų nepelnė,bet dar įsižais.