Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo Raseinių „Rasų“ (17-8) ekipa, kuri namuose 98:86 (21:20, 23:17, 29:34, 25:15) įveikė Joniškio „Delikateso“ (9-16) klubą.

29
25
100%
5/5
75%
6/8

Tris kėlinius komandos varžėsi taškas į tašką, o šeimininkai visus reikalus išsprendė per keturias pirmąsias minutes paskutiniajame kėlinyje.

Pasibaigus trečiajam ketvirčiui „Rasai“ pirmavo tik 73:71, tačiau tuomet keturių minučių atkarpą jie laimėjo 15:2 bei atitrūko 88:73.

Svečiai iš Joniškio po tokio smūgio atsitiesti nebesugebėjo bei turėjo susitaikyti su antruoju pralaimėjimu iš eilės.

„Rasai“: Šarūnas Vingelis 29, Andrius Aleksandrovas 14, Tomas Galeckas 12.

„Delikatesas“: Darius Griškėnas 19, Žilvinas Petraitis 18 (7 atk. kam.), Gediminas Žalalis 12.