Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Mindaugas Kuzminskas suspindo rezultatyvumu ketvirtajame kėlinyje, tačiau jo atstovaujama Niujorko „Knicks“ (17-20) patyrė dar vieną nesėkmę. Lietuvio ekipa išvykoje 109:123 (29:33, 14:29, 27:34, 39:27) nusileido Indianos „Pacers“ (20-18) ir patyrė septintą nesėkmę per paskutinius 8 mačus.

19
23
100%
9/9
8

Kuzminskas aikštėje praleido beveik 15 minučių ir per jas pelnė 13 taškų (4/4 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 2/2 baudos). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Lietuvis visus savo taškus surinko ketvirtajame kėlinyje ir padėjo „Knicks“ sumažinti atsilikimą nuo 26 taškų (70:96) iki 11 – 99:110. Jis žaidė visą ketvirtą kėlinį ir turėjo antrą geriausią +/- rodiklį komandoje (+10).

Tai buvo trečias kartas per paskutines penkerias rungtynes, kai Kuzminskas surinko dviženklį taškų skaičių. Jo vidurkiai per šią atkarpą – 11,6 taško per 15,2 minutes. Krepšį per šias penkerias rungtynes jis atakuoja beveik 58 proc. taiklumu.

„Pacers“ į priekį šovė antrajame kėlinyje, kurio pradžioje komandas dar skyrė tik šeši taškai – 36:31. Tuomet aikštės šeimininkai laimėjo atkarpą 11:0 ir įgijo dviženklę persvarą – 47:31.

Po ilgosios pertraukos į aikštę sugrįžusiems „Knicks“ krepšininkams atsigauti nepavyko, Indianos komandos žaidėjai pratęsė dominavimą ir prieš lemiamą ketvirtį buvo priekyje 26 taškų skirtumu – 96:70.

„Pacers“: Jeffas Teague'as (8 rez. perd.) ir Paulas George'as po 19, Thaddeusas Youngas 16 (9 atk. kam.), C.J. Milesas 15, Alas Jeffersonas 14, Mylesas Turneris 13 (10 atk. kam.).

„Knicks“: Carmelo Anthony ir Brandonas Jenningsas po 17, Kristapas Porzingis 16, Derrickas Rose'as 14, Mindaugas Kuzminskas 13.

Puikus Kuzminsko perdavimas Porzingiui:

Kuzminsko pasirodymas:

Kiti rezultatai:

San Antonio Spurs Charlotte Hornets 102-85 stat »
Dallas Mavericks Atlanta Hawks 82-97 stat »
Minnesota Timberwolves Utah Jazz 92-94 stat »
Oklahoma Thunder Denver Nuggets 121-106 stat »
Chicago Bulls Toronto Raptors 123-118 stat »
Boston Celtics New Orleans Pelicans 117-108 stat »
Indiana Pacers New York Knicks 123-109 stat »

2017-01-08 14:20
bulve
lygiai taip pat butu galima padaryt video kiek per ji sumeta varzovai. pora kartu gerai ji apstumde pirmoj rungtyniu pusej, nueme kamuoji jam is panoses ir igrudo is po krepsio, atrode visiskas bejegis... puolime viskas su kuze gerai tik reikia jegos daugiau ir gynyba verkiant gerinti, fiziskai sustiprejus gynyba kazkiek pageretu automatiskai, nes dabar jei varzovas nores verztis pries kuzminska tai tikrai jam pavyks
2017-01-08 12:48
kuze djagffer
Jau geriau zaidzia nei galejo nu kur tau nedaug po 15 17 minuciu labai geras minuciu laikas ir tam pakanka solydziai suzaist tam tarpe

--
2017-01-08 12:32
Stebina Kuzia gerąja prasme.Žaidžia gana nedaug,bet visada produktyviai ir efektyviai prisideda prie komandos žaidimo.Vis labiau apsipranta.

Kuzia
Va tokio agresyvumo ir norejosi is mindes.. pamasu pats suprato, kd bezdzionem per galvas gali krauti.. svarbu paivairint savo puolima preserverzimais dunkais tip inais lay upais floatais gal dar jeigu ir papostinti nugara viena kita tai 10 tsk vidurki kiekviena graju rinktu. Saunuolis