Nuotr. AP – Scanpix

Devyniolikos taškų pranašumo, turėto trečiajame kėlinyje, Toronto „Raptors“ (24-12) komandai nepakako. Ji praėjusią naktį svečiuose 118:123 (28:29, 33:19, 25:26, 21:33, 11:26) per pratęsimą nusileido Čikagos „Bulls“ (19-18) krepšininkams ir pralaimėjo ketvirtą kartą per paskutinius 6 mačus.

42
38
3
35%
6/17

„Raptors“ komandai Jonas Valančiūnas per 33 minutes pelnė 14 taškų (7/11 dvitaškiai), atkovojo 7 kamuolius, blokavo 2 metimus, kartą suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Toronto klubas trečiojo kėlinio pabaigoje pirmavo 82:63, o dar ketvirto kėlinio viduryje turėjo dviženklę persvarą – 99:87. Tačiau „Bulls“ tada spurtavo 14:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai.

Abi komandos turėjo galimybę laimėti ketvirtojo kėlinio pabaigoje, tačiau „Bulls“ negelbėjo nei Dwyane'as Wade'as, nei jo metimą pakartoti bandęs Christiano Felicio.

Tuo metu „Raptors“ pergalę bandė išplėšti DeMaras DeRozanas ir Kyle'as Lowry, bet jie abu buvo netaiklūs.

Pratęsime savo žodį tarė Jimmy Butleris. 42 taškus iš viso surinkęs krepšininkas smeigė tritaškį ir, likus žaisti 17,3 sek., padidino „Bulls“ persvarą iki 5 taškų, kurią jie išlaikė iki mačo pabaigos.

„Raptors klube rezultatyviausiai žaidęs DeRozanas per 43 minutes pelnė 36 taškus (10/22 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 16/17 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 1 metimą, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė bei surinko 30 naudingumo balų.

Jam puikiai talkino įžaidėjas Lowry, kuris buvo per žingsnį nuo trigubo dublio – 27 taškai, 12 rezultatyvių perdavimų ir 9 atkovoti kamuoliai.

„Raptors“ klubui Čikagos komanda jau ilgą laiką yra neįkandamas riešutas. Kanados ekipos atstovai niekaip negali įveikti „Bulls“ nuo 2013 metų gruodžio 31-osios.

„Bulls“: Jimmy Butleris 42 (10 atk. kam.), Dwyane'as Wade'as 20, Dougas McDermottas 17 (10 atk. kam.), Nikola Mirotičius 12 (9 atk. kam.).

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 36 (8 atk. kam.), Kyle'as Lowry 27 (12 rez. perd., 9 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 14, Cory Josephas 14.

Valančiūno pasirodymas:

Rungtynių epizodai:

Kiti rezultatai:

San Antonio Spurs Charlotte Hornets 102-85 stat »
Dallas Mavericks Atlanta Hawks 82-97 stat »
Minnesota Timberwolves Utah Jazz 92-94 stat »
Oklahoma Thunder Denver Nuggets 121-106 stat »
Chicago Bulls Toronto Raptors 123-118 stat »
Boston Celtics New Orleans Pelicans 117-108 stat »
Indiana Pacers New York Knicks 123-109 stat »

2017-01-08 21:53
nba
gerai buliai pavare gaila kad treneris ju lopas ir valdzia debiliska
2017-01-08 13:26
debilai raptorių
mažiukai atidavė laimėtas rungtynes, nes darė tai, ką visda, kai smarkiai laimi: ima įžūlia žaisti po vieną ir mesti visiškus absurdus.
2017-01-08 12:59