Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Russellas Westbrookas surinko 17-ąjį šio sezono trigubą dublį, o jo atstovaujama Oklahomos „Thunder“ (22-16) namie 121:106 (24:22, 36:38, 28:20, 33:26) susitvarkė su Denverio „Nuggets“ (14-23).

32
44
58%
7/12
3

Westbrookas pelnė 32 taškus, atkovojo 17 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Jis pakartojo sezono atkovotų kamuolių rekordą ir pataikė 7 tritaškius – vos vienu mažiau nei jo karjeros rekordas, pasiektas ketvirtadienį Hjustone.

Tai buvo jo 54-asis karjeros trigubas dublis. Per paskutinius du sezonus, kai Westbrookas atlieka trigubą dublį, jo komandos rezultatas yra 32-3.

Nugalėtojams Domantas Sabonis per 19 minučių surinko 9 taškus (2/5 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį ir 2 kartus prasižengė. Visus savo taškus jis surinko pirmoje mačo dalyje.

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus (60:60), tuo metu Westbrookas savo sąskaitoje turėjo 12 taškų, 8 atkovotus kamuolius bei 5 rezultatyvius perdavimus.

Jau trečiojo ketvirčio pradžioje jis pasiekė dviženklį atkovotų kamuolių skaičių. Kėliniui einant į pabaigą Westbrookas grįžo ant atsarginių žaidėjų suolelio, tuo metu jis buvo surinkęs 9 rezultatyvius perdavimus, o jo vedama „Thunder“ pirmavo 12 taškų skirtumu (85:73).

Praėjus keturioms lemiamo ketvirčio minutėms „Thunder“ superžvaigdė grįžo į aikštelę, greitai iki trigubo dublio trūkstamą rezultatyvų perdavimą, kiek vėliau smeigė du tolimus metimus iš eilės, o ekipa įgijo rekordinę 18 taškų pranašumą (114:96).

Likusios 4 rungtynių minutės tebuvo formalumas, „Nuggets“ taip ir nesugebėjo kilti į lemiamą varžovų krepšio šturmą.

Naudingiausias: Danilo Gallinari

Tai buvo 5-oji iš eilės „Nuggets“ nesėkmė. Šiuose mačuose Denverio krepšininkai neblizgėjo gynyboje, kiekviename jų varžovams leisdavę įmesti bent po 120 taškų.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 32 (17 atk. kam., 11 rez. perd., 7/12 trit.), Stevenas Adamsas 16, Victoras Oladipo 15, Enesas Kanteris 14, Andre Robersonas 13 (8 atk. kam.).

„Nuggets“: Wilsonas Chandleris 24 (7 atk. kam.), Willas Bartonas 21 (7 atk. kam.), Danilo Gallinari 15 (7 atk. kam.), Jameeras Nelsonas 13 (8 rez. perd.), Jusufas Nurkičius 11 (10 atk. kam.), Darrellas Arthuras 10.

Sabonio pasirodymas:

Rungtynių epizodai:

Kiti rezultatai:

San Antonio Spurs Charlotte Hornets 102-85 stat »
Dallas Mavericks Atlanta Hawks 82-97 stat »
Minnesota Timberwolves Utah Jazz 92-94 stat »
Oklahoma Thunder Denver Nuggets 121-106 stat »
Chicago Bulls Toronto Raptors 123-118 stat »
Boston Celtics New Orleans Pelicans 117-108 stat »
Indiana Pacers New York Knicks 123-109 stat »

2017-01-08 14:26
bulve
siaip visus taskus pirmam keliny sumete. keista kad atzaides visa pirma kelini po to tik 7min begavo nors zaide tikrai gerai tiek gynyboj tiek puolime
2017-01-08 12:40
Sabonis vis daugiau kamuolių nusiima kiekvienose rungtynėse.Pagaliau stabilizavo ir šitą savo žaidimo komponentą.