Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Septynioliktąją pergalę iš eilės „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybėse iškovojo ir pergalingai antrąjį ratą baigė Kauno „Žalgirio“ (17-1) krepšininkai, kurie savo žiūrovų akivaizdoje 76:65 (15:11, 20:16, 21:21, 20:17) palaužė Panevėžio „Lietkabelį“ (14-4).

Foto galerija

Taip kauniečiai pasiekė revanšą dėl vienintelio šį sezoną pralaimėjo LKL. Pirmajame sezono mače „Žalgiris“ Panevėžyje krito 86:90.

Antrajame kėlinyje sužaidus 2 minutes „Lietkabelis“ priartėjo iki 3 taškų (16:19), tačiau „Žalgiris“ spurtavo 8:2 ir įgijo 9 taškų persvarą (27:18), o tiksint 19-ai minutei po pirmojo tritaškio pranašumas pasiekė 11 taškų (35:24) ribą.

Trečiojo kėlinio pabaigoje po keturių iš eilės taškų „Žalgiris“ įgijo 13 taškų persvarą (56:43), tačiau per likusias 74 sekundes „Lietkabelis“ pelnė 5 taškus be atsako ir prieš lemiamą ketvirtį priartėjo iki 48:56.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Lietkabelis“ pataikė dvitaškį, tačiau tuomet keturias minutes nesugebėjo pelnyti taškų ir leido „Žalgiriui“ atitrūkti 61:50. Mačo pabaigoje kauniečiai išlaikė persvarą ir šventė pergalę.

Trečiajame kėlinyje technine pražanga buvo nubaustas „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičus. Strategas gavo įspėjimą iš Tomo Jasevičiaus, tačiau po dar vienos atakos jis nesustojo kalbėtis su vienu iš teisėjų ir Jasevičius nubaudė technine pražanga.

Blogiausias sezono rungtynes LKL pirmenybėse sužaidė Kšištofas Lavrinovičius. Puolėjas per 8 minutes pelnė tik 3 taškus (0/2 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir jau trečiajame kėlinyje dėl penkių asmeninių pražangų paliko aikštę. Vidutiniškai po 14,4 taško iki šio mačo pelnęs veteranas prieš tai  mažiausiai buvo įmetęs 5 taškus.

9
13
7
5

Brolio rungtynės buvo praktiškai baigtos jau pirmajame kėlinyje, kai jis per 4 minutes užsidirbo 4 pražangas. „Lietkabelio“ puolėjas besibaigiant pirmam ketvirčiui per mažiau nei 30 sekundžių gavo pražangą gynyboje, puolime ir galiausiai – techninę.

„Ten buvo tokia situacija, kad buvo galima pražangą švilpti, galima ne, – po mačo komentavo Kšištofas. – Per dvi minutes gavau tris pražangas, gal nesuvaldžiau emocijų, priėjau prie teisėjo, kažką pasakiau, bet pozityviai. Jis nusprendė, kad aš turiu priekaištų ir sušvilpė techninę pražangą.“

Nepaisant pralaimėjimo, „Lietkabelis“ įpusėjus LKL sezonui užima antrąją vietą. Tai – aukščiausia Panevėžio klubo vieta tokioje sezono stadijoje klubo istorijoje.

LKL lyderių dvikovą „Žalgirio“ arenoje stebėjo vos 3922 žiūrovai.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 15 (6/10 dvit., 5 atk. kam.), Brockas Motumas 10, Leo Westermannas 9 (5 atk. kam., 7 rez. perd.) Edgaras Ulanovas 8 (6 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Simas Galdikas 15 (5 atk. kam.), Benas Madgenas 13 (3/6 trit.), Žygimantas Janavičius 10.

Šarūno Jasikevičiaus komentaras:

Kazio Maskvyčio komentaras:

Antano Kavaliausko dėjimas:

1 2 3 4 5  »
2017-01-09 01:43
Wild
Galima tik isivaizduoti kaip jauciasi vainausku komjaunimo nuopisos. Septynioliktaji karta is eiles Zalgiris juos bbiais apseria.
2017-01-08 23:20
kunigas
Pamirskit ta pralaimejima crvena zvezdaj,svarbiausia kad nugalejom lietkabeli,reikia dziaugtis,va praeita savaite nevezi patvarkem kaip vaikus o dabar panevezy.zalia balta

--
2017-01-08 23:19
BlackerAs nesupranu vieno. Kur dingo vainausku komjaunimo dveselienos fanatikai, kurie cia tokie buvo aktyvus per pirma rungtyniu puse? Vel dejote i krumus, vainausku degradai? Taigi pademonstruokite savo bukaprotiskuma. Ar cia jau apeme beviltiskumo jausmas po eilines Zalgirio pergales?

XDDD DAR PARASYK I DELFI KAD RUSAI PUOLA
2017-01-08 21:28
Blacker
2017-01-08 20:10
sirgalius
Na dabar ir eurolygoje visus iš eiles patvarkysim,kaip patvarkem Lietkabeli!

--
2017-01-08 19:52
CrossJie neprognozuoja, jie trolina ir taip isivaizduoja kad savo trolinimais kazka pakeis. Juk situ degradu kiekviena sezona cia atsiranda, visa sezona tapsnoja sudus, o apsitaske snukius sezono pabaigoje pasislepia ir pasislepia skaito kaip is ju dvesiancios komjaunimo padliugos juokiasi Lietuvos krepsinio fanai.

na taip ,bet kad prognozuoja tai tikrai sakau, nes butent pries sezona tiek arturiukai tiek kiti plytfaniai labai jau slovina savo pirkinius :DDDDDD
-1
2017-01-08 19:44
To tuco
Matosi kad tavo smegenys jau pakrite, nes tokiu komentaru normalioj busenoj nerasytum :) !

--
2017-01-08 19:41
Tuco
PanvezDabar ir pasimate, kodel zalgiris buvo aplostas zvezdos ant 16 akiu. Butu kabeliui labiau tritaskiai pakrite, pergale butu LTK rankose. Lkle ir temoka draskytis si zalia komanda. Ir visokie zalgirio laido riteriai, galit net neatkomentuot man, nes jusu nuomone apie mano komentara yra smilgos vertes. Gero vakaro.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Jei Zalgiriui butu labiau pakrite tritaskiai tai galutinis rezultatas galejo buti dar ziauresnis. Niekas taves nekomentuoja, todel sekmingai gali eiti nx.
2017-01-08 19:36
Bombonesis21tai ir nekreipiu, bet tiesiog pradeda uzpisti kad amzinai prognozuoja savo makulaturu ir kabeliu pergales, kai patys zino jog Žalgiris visa galva stipresnis :DDDD

-1
2017-01-08 19:35
Panvez

--
2017-01-08 19:30
CrossNekreipk demesio. Sitie degradai gyvena istisomis pliuchomis metai is metu. Kartas nuo karto jiems nepasiseka, bet tai reti atvejai nes paskui viskas stojasi i savo vietas. Duchu vieta gaidyne.

-1
2017-01-08 19:28
niuchinkit plytfaniai ir kabeliniai,kurie cia ardesi pries maca, puiki treniruote pries gala,nes ten pergale reikalinga.
-1
2017-01-08 19:24
Bombonesis21Va taip in your face OMGLoLwtf,arturiukai ir dilmahai!Milo tritaškis pabaigoje šėrė paskutinę pliucha visiems plytfaniams ir kabeliniams!Ramiai per daug nepersistengiant nugalejom kabelį!--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

-1
2017-01-08 19:20
katamanas
Baisu ziuret buvo zalius, tragedija, pirma puse visai kaip ir su zvezda.. chaosas..

antra puse dar dar..

o jasikevicius bailis yra, kur vokietis, tegul zaidzia tuos lklus.. ar taip ar taip butu laimeje..

gal isizaistu, aukstas, greitas, meta trajakus.. praverstu EL jisai tikrai.. tegul laksto kad ir po 30 minuciu lkl, koks skirtumas..
2017-01-08 19:15
Rungtynės gana klampios buvo,bet Žalgirio gynyba padėjo pamatus.Jei dar tuos metimus būtumėm iš po krepšio sumetę,tai ir persvara būtų užtikrintesnė.Bet ir taip gerai-pergalė be didesnio spaudimo ir įtampos.

--
2017-01-08 19:11
Su pergale.

--
2017-01-08 19:08
cempionai Zalgiris
Galetu Zalgiriui is karto karaliaus taure ir LKL ziedus iteikt, daugiau eurolygai demesio paskirtu. O dabar ziuri ir lauki neimanomo, lyg butu kokia komanda, kuri iveiks Zalgiri siemet. Na, bet reikia kazkaip fanams atidirbt ir uz bilietus uzsidirbt, nes daugiau nera prasmes jiems zaist LKL. Aiskus cempionai.
2017-01-08 19:06
Va taip in your face OMGLoLwtf,arturiukai ir dilmahai!Milo tritaškis pabaigoje šėrė paskutinę pliucha visiems plytfaniams ir kabeliniams!

Ramiai per daug nepersistengiant nugalejom kabelį!

--
-1
2017-01-08 19:03
Nusivylęs
Jokios laimės neteikia pergalė tokia LKL po Eurolygos ,,kovų", ne to lygio komandos čia visai.. Nematau prasmės nei džiaugtis nei kažka šlovinti