Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Jonas Valančiūnas pataikė visus savo metimus, tačiau trečiajame kėlinyje atsisėdo ant atsarginių suolelio bei likusią susitikimo dalį iš šalies stebėjo, kaip Toronto „Raptors“ (24-13) paleidžia pergalę iš rankų.

40
39
2
100%
10/10

Dwane‘o Casey auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 122:129 (37:27, 26:34, 36:34, 23:34) turėjo pripažinti aštuntąją pergalę iš eilės iškovojusios Hjustono „Rockets“ (30-9) ekipos pranašumą.

Valančiūnas per 23 minutes pelnė 8 taškus (4/4 dvitaškiai), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Lietuvis trečiajame kėlinyje likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes buvo pakeistas ir daugiau į aikštelę nebesugrįžo. Vidurio puolėjui atsisėdant ant suolo „Raptors“ dar pirmavo 88:79.

Tris kėlinius pirmavusi Kanados ekipa trečiojo ketvirčio viduryje dar turėjo 13 taškų persvarą (86:73), tačiau likusi be Valančiūno sugebėjo pralaimėti atkarpą 6:28 bei paleisti varžovus į priekį 99:110.

Ketvirtojo kėlinio viduryje šeimininkai dar buvo prisiviję 109:114, tačiau Jameso Hardeno vedami „Rockets“ netrukus atstatė dviženklę persvarą 121:111 bei privertė varžovus pamiršti pergalę.

Įspūdingai žaidęs Hardenas atliko dešimtąjį šio sezono trigubą dublį – jis pelnė 40 taškų, atliko 11 rezultatyvių perdavimų bei sugriebė 10 kamuolių. Tiesa, gynėjas pasižymėjo ir atlikdamas net 10 klaidų.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 36, DeMarre Carrollas 26, Kyle‘as Lowry 12, Cory Josephas ir Normanas Powellas po 10.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 40 (10 rez. perd., 11 atk. kam.), Montrezlas Harrellas 28, Ericas Gordonas 19.

Jono Valančiūno pasirodymas:

Jameso Hardeno ir DeMaro DeRozano dvikova:

Rungtynių vaizdo reportažas:

2017-01-09 19:02
Jus vemiat tas pacias nesamones apie iskeitimus. O kad 90 procentu nba komandu jis ant suolo butu nepagalvojat? Kur gi jam geriau butu? kur jis tuos metimus gautu? Ar gi labai naudinga butu lavonu komandoj lost kur i playoffus nepatenka?

--
2017-01-09 17:49
CRAPTORS
D.Casey, Derozan, Lowry. Netikeliai!
2017-01-09 13:58
katamanas
Reikia kad iskeistu jona.. cia nieko gero nebus..

is ginibos i puolima nebebega visai.. anksciau vos ne pirmas kaip arklis nubegdavo..

arba tokia trenerio strategija bek ir mesk, nes atakos ten vakar ir paskutiniu metu po 5-10 sekundziu, po atkovoto kamuolio giniboj.. arba jonas pats zino kad negaus kamuolio ir nebesidrasko.. arba laukia giniboj, arba pasirodo puolime jeigu ataka uzsitesia kokia 15 sekundziu..

kamuoliu vakar negavo visai.. ten ta viena ataka isvis ziauri buvo, kur 3 sekundes gavo..

kamuolis sukasi prie trajako jonas visai atsidenges, gera poza uzsiemes.. 3 ar 4 pasai aplink trajaka, visi buvo lengvai imetami jonui.. nei vienas nefasavo.. kol jonui sekundes suvilpe.. ir ten nebuvo 3 sekundes ten buvo kokios visos 7, kol hardenas nepradejo rekt kad sekundes, tada tik susvilpe..

krc reikia mainu, komanda nori lost su mazu penketu, tegu keicia.. jonui kitur tikrai blogiau nebutu..
2017-01-09 12:53
Nickas Dickas
Vakar ziurejau du kelinius, pries tai Su Buliais ziurejau visas varzybas. Dvi visiskai skirtingos varzybos. Vakar Jonas nei pasoka, nei bega -, tiesa, nusibosdavo laukt, kol jis is gynybos i puolima parbegdavo. Net buvo keista, kaip vienos varzybose jos rodo gera zaidima (keista, kad net atrode, jog jam netruksta atletiskumo), o kitose tiesiog pasyvus. Daznai jis vakar iskeldavo rankas, bet perdavimo ir negaudavo. Toks jausmas, kad po kiekvieno tokio epizodo jo greitis sumazedavo.

Manau: 1) arba jis supranta, kad bus iskeistas ir isvis yra nusivyles; 2) arba zino, kad gali but iskeistas ir nori, kad taip butu. Esme - palaukim ir isitikinsim.

2017-01-09 07:47
Ir kodel niekas nekalba kaip Lowry oponentas eiliny karta vede komanda y pergale?

--
2017-01-09 07:46
Panasu, kad rytuose chokeriai Raptors :D

--
2017-01-09 07:02
Kai Valanciu pasodino, Raptors turejo +10. :) Baige su -7. O Hardenas nutare visus perspjauti su trigubais dubliais, padare keturguba :). Tie viena is klaidu DDDD.

2017-01-09 06:52
,,,Dwane‘o Casey auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 122:129 (37:27, 34:26, 36:34, 23:24) turėjo pripažinti devintąją pergalę iš eilės iškovojusios Hjustono „Rockets“ (30-9) ekipos pranašumą.;;; Nes paskutinio kelinio paskutinis taskas skaiciuojasi uz 10, ar uz 20. Na cia kaip kada, kaip reikia BN.
2017-01-09 06:37
Vytautas
bet, kad taip nepasisektu... visus kelinius laimėjo, paskutinį tik vienu tašku gavo, ir visos varžybos pralaimėtos... nžn kaip taip įmanoma, bet pasirodo būna