Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Klivlando „Cavaliers“ (28-8) sulaukė rimto pasipriešinimo, tačiau lemiamu metu iniciatyvą į savo rankas paėmęs LeBronas Jamesas leido NBA čempionams švęsti pergalę.

25
26
100%
6/6
71%
5/7

Tyronno Lue auklėtiniai po atkaklios kovos svečiuose 120:116 (41:28, 28:25, 24:37, 27:26) palaužė Fynikso „Suns“ (12-26) krepšininkus.

Iki susitikimo pabaigos likus 3 minutėms Klivlando ekipa pirmavo tik 109:107, bet tuomet Jamesas smeigė du tritaškius (115:111), o dar vieną pridėjo Imanas Shumpertas (118:111).

Erico Bledsoe tolimas metimas dar priartino šeimininkus 114:118, tačiau prasidėjus paskutinei rungtynių minutei Jamesas pelnė dar du taškus (120:114) bei užtikrino „Cavaliers“ pergalę.

12 iš 28 savo taškų ketvirtajame kėlinyje pelnęs Jamesas šiame mače pataikė jubiliejinį 10 000-ąjį metimą savo karjeroje bei tapo 14-uoju tokią žymą pasiekusiu žaidėju NBA istorijoje.

„Suns“: Ericas Bledsoe 31 (8 rez. perd.), Devin Booker 28, T.J. Warrenas 15, Marquesse‘as Chrissas 12.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 28 (8 atk. kam.), Kyrie Irvingas 27, Kevinas Love‘as 25 (10 atk. kam.).