Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Slogiai rungtynes pradėjusi „Golden State Warriors“ (32-6) ekipa panaikino 16 taškų deficitą bei sugrįžo į pergalių kelią.

28
37
89%
8/9
4

Steve‘o Kerro auklėtiniai išvykoje 117:106 (24:33, 27:25, 39:22, 27:26) nukovė Sakramento „Kings“ (15-22) krepšininkus.

Rudy Gay‘aus vedami šeimininkai antrojo ketvirčio viduryje pabėgo į priekį net 54:38, tačiau NBA vicečempionų tai nepalaužė.

Oklando klubas atsitiesė po ilgosios pertraukos. Jau trečiojo kėlinio pirmojoje pusėje Stepheno Curry tritaškiai išvedė svečius į priekį 70:65.

Trečiąjį ketvirtį „Warriors“ laimėjo net 39:22 bei patys įgijo dviženklį pranašumą 90:80.

Skirtumas ir toliau augo paskutiniajame kėlinyje. Jo metu svečiai atitrūko jau net 109:93 bei užsitikrino pergalę.

Oklando ekipa nugalėjo „Kings“ jau tryliktąjį kartą iš eilės. „Warriors“ nepralaimi Sakramente nuo 2012 metų.

Antrojo ketvirčio pabaigoje DeMarcusas Cousinsas buvo nubaustas technine pražanga už kojomis ir kumščiais atliktus smūgius kėdei.

„Kings“: Rudy Gay‘us 23, DeMarcusas Cousinsas 17 (10 atk. kam.), Anthony Tolliveris 16.

„Warriors“: Stephenas Curry 30, Kevinas Durantas 28, Klay Thompsonas 18, Zaza Pachulia 10.