Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Visi aikštėje pasirodę Kėdainių „Nevėžio“ (7-3) krepšininkai pelnė taškus bei prisidėjo prie antrosios komandos pergalės Baltijos krepšinio lygos („Triobet BBL“) iš eilės.

16
22
10
67%
2/3

Pauliaus Juodžio vadovaujama ekipa savo aikštėje 103:73 (27:18, 34:15, 15:13, 27:27) nepaliko jokių vilčių Atyrau „Barsy“ (0-7) žaidėjams.

Kėdainiečiai visus reikalus sutvarkė dar pirmoje mačo dalyje, kada pirmąjį kėlinį laimėjo devyniais taškais – 27:18, o antrajame nugalėjo net 19 taškų skirtumu ir dominavo aikštėje – 61:33.

„Nevėžis“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 42-27 bei atliko net 31 rezultatyvų perdavimą. „Barsy“ ekipos žaidėjų sąskaitoje – 17 rezultatyvių perdavimų.

Septyni iš dešimties „Nevėžio“ krepšininkų surinko dviženklį taškų skaičių, o mažiausiai jų pelnė Jermaine'as Love'as, per keturias minutes į varžovų krepšį įmetęs keturis taškus.

„Nevėžis“: Toni Prostranas 16 (10 atk. kam.), Karolis Petrukonis 14, Ivanas Smiljaničius 14 (9 atk. kam.), Ignas Vaitkus 14, Simonas Kymantas 11, Arminas Kelmelis 10, Vaidotas Volkus 10.

„Barsy“: Pavelas Ilinas 17, Michailas Jevstignejevas 11, Trevinas Parksas 10, Vadimas Matiukevičius 10.

2017-01-10 20:16