Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Šarūnas Vasiliauskas buvo vienas iš keturių dviženklę pelnytų taškų ribą pasiekusių Ušako „Sportif“ (4-8) komandos krepšininkų, tačiau toks lietuvio pasirodymas ekipos pergalės negarantavo.

16
33
13
10

Turkijos klubas FIBA Čempionų lygos išvykos mače 77:106 (20:31, 22:22, 19:24, 16:29) nusileido Oldenburgo EWE (8-4) klubo krepšininkams.

Susitikimą starto penkete pradėjęs lietuvis aikštėje praleido 28 minutes, per kurias pelnė 12 taškų (1/3 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo bei surinko 19 naudingumo balųl

Kitas „Sportif“ tautietis Evaldas Kairys mačui nebuvo registruotas.

Oldenburgo ekipą į pergalę vedė trigubą dublį atlikęs Chrisas Krameris, kuris per 37 minutes pelnė 16 taškų (7/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 13 rezultatyvių perdavimų bei surinko 33 naudingumo balus.

EWE: Brianas Qvale'as 21, Chrisas Krameris 16 (10 atk. kam., 13 rez. perd.), Dominicas Lockhartas 13, Rickey Pauldingas 12, Vladimiras Mihailovičius 10, Frantzas Massenatas 10.

„Sportif“: D'Angelo Harrisonas 17, Shaquielle'as McKissicas 16, Zachas Auguste'as 16, Šarūnas Vasiliauskas 12.

2017-01-11 10:46
gedas
džiugu dėl vasios,laiku ir taikliai pataikė su komanda.
2017-01-10 23:54
Kaimynas
Valio,valio
2017-01-10 23:21
X
Vėl puikios Vasiliausko rungtynės,naujoj komandoj tampa lyderiu,jau kalintos iš eilės geros rungtynės,super,nesustok,vasara lauksim pajuryj su LT rinkyinės maike.