Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Jamesas Hardenas antras rungtynes iš eilės surinko neįtikėtiną trigubą dublį, o jo atstovaujama Hjustono „Rockets“ (31-9) toliau šluoja iš kelio varžovus. Praėjusią naktį Teksaso klubas namie 121:114 (32:26, 35:21, 29:32, 25:35) nugalėjo Šarlotės „Hornets“ (20-19).

40
42
10
50%
7/14

Hardenas šiame mače pelnė 40 taškų, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, taip tapdamas vos ketvirtuoju žaidėju NBA istorijoje, dvejas rungtynes iš eilės surinkusiu bent 40 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Prieš tai vykusiose rungtynėse su Toronto „Raptors“ jis pelnė 40 taškų, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 10 kamuolių.

Hardenui praėjusios nakties trigubas dublis buvo 11-asis šį sezoną ir 20-asis per karjerą NBA.

„Hornets“ ketvirtajame kėlinyje spurtavo 21:2 ir išsiveržė į priekį 111:110, tačiau tuomet treneris Mike'as D'Antoni paprašė minutės pertraukėlės ir po jos Ryanas Andersonas smeigė tritaškį, taip nutraukdamas 10 iš eilės netaiklių „Rockets“ metimų seriją.

Apsigynę, „Rockets“ vėl pasižymėjo – du taškus pelnė Hardenas, ir pranašumą Hjustono komanda išlaikė iki dvikovos pabaigos.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 40 (7/14 trit., 15 atk. kam., 10 rez. perd.), Trevoras Ariza 16, Corey Breweris 15, Montrezlas Harrellas 14, Ryanas Andersonas 13, Nene 10.

„Hornets“: Kemba Walkeris 25 (10 rez. perd., 6 atk. kam.), Frankas Kaminsky 22, Marvinas Williamsas ir Spenceris Hawesas po 16, Marco Belinelli 15 (6 atk. kam.), Jeremy Lambas 11.