Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Pirmosios Kyle'o Korverio rungtynės su Klivlando „Cavaliers“ (28-9) marškinėliais pažymėtos reta šios komandos nesėkme. NBA čempionai praėjusią naktį išvykoje 92:100 (29:29, 12:27, 25:19, 26:25) nusileido Jutos „Jazz“ (24-16) komandai.

28
36
80%
4/5
86%
6/7

Per mainus iš Atlantos „Hawks“ į „Cavaliers“ atvykęs Korveris per 18 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai) ir atkovojo 3 kamuolius.

„Jazz“ nuo čempionų pabėgo dar pirmoje mačo pusėje, kai antrą kėlinį baigė spurtu 10:0 ir nutolo 56:41.

Trečiojo kėlinio pradžioje jau spurtavo „Cavaliers“, kurie pelnė 17 taškų be atsako ir išsiveržė į priekį 60:58. Lyg amerikietiškais kalneliais vykusiose rungtynėse tuomet atėjo eilė „Jazz“ spurtui – ji laimėjo atkarpą 16:0 ir susigrąžino dviženklę persvarą – 74:60.

Per „Jazz“ spurtą Gordonas Haywardas surinko 11 taškų, o „Cavaliers“ gretose trečiajame kėlinyje sunkiai sulaikomas buvo LeBronas Jamesas, kuris pelnė 13 taškų.

Antrą kartą pabėgę dviženkle persvara, šeimininkai iki mačo pabaigos išsaugojo pergalingą pranašumą.

„Jazz“: Gordonas Haywardas 28 (9 atk. kam.), Rodney Hoodas 18, George'as Hillas 13 (7 rez. perd.), Derrickas Favorsas ir Trey Lylesas po 12, Rudy Gobertas 11 (14 atk. kam.).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 29 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Kyrie Irvingas 20, Kevinas Love'as 12.

Haywardo dėjimas:

Visi rezultatai:

Sacramento Kings Detroit Pistons 100-94 stat »
Golden State Warriors Miami Heat 107-95 stat »
Los Angeles Lakers Portland Trail Blazers 87-108 stat »
Utah Jazz Cleveland Cavaliers 100-92 stat »
San Antonio Spurs Milwaukee Bucks 107-109 stat »
Houston Rockets Charlotte Hornets 121-114 stat »
Brooklyn Nets Atlanta Hawks 97-117 stat »
Toronto Raptors Boston Celtics 114-106 stat »
Washington Wizards Chicago Bulls 101-99 stat »

2017-01-11 13:59
To Zagaras , nusisneki
2017-01-11 10:26
krepsinis.net
Pilnos sudeties cavaliers be intrigos krito pries vienus vakaru konferencijos lyderiu ten stebisi tokia antraste bet ir cavs dazniau pralaimi