Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Trečiąją pergalę iš eilės iškovojo lietuvio Domanto Sabonio atstovaujama Oklahomos „Thunder“ (24-16) ekipa, kuri namuose 103:95 (28:22, 27:22, 20:23, 28:28) įveikė Memfio „Grizzlies“ (24-17) krepšininkus.

24
29
13
12

Į pergalę atvedė galingai rungtyniavęs Russellas Westbrookas. Gynėjas surinko 18-ąjį trigubą dublį šį sezoną. „Thunder“ žvaigždė pelnė 24 taškus, atkovojo 13 kamuolių bei atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Puolėjas iš Lietuvos šiame mače žaidė 11 minučių ir taškais pasižymėti nespėjo (0/1 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, du kartus suklydo bei kartą prasižengė.

Po ilgosios rungtynių pertraukos „Thunder“ pranašumas siekė 11 taškų (55:44), tačiau trečiąjį ketvirtį galingiau pradėję Memfio krepšininkai sumažino skirtumą iki 1 taško (58:59).

Sėkmingai kėlinio pabaigą sužaidę „Thunder“ prieš lemiamą ketvirtį įgijo 8 taškų persvarą (75:67).

Eneso Kanterio dvitaškis pranašumą padidino iki 4 taškų (90:86), kitoje atakoje Stevensas Adamsas nubaudė Mike'ą Conley bloku, o likus minutei iki mačo pabaigos Victoro Oladipo tritaškis atitolino šeimininkus 7 taškų skirtumu (93:86).

Surinkti 18-ai trigubių dublių Westbrookui prireikė 40 susitikimų. Praėjusį sezoną gynėjas tokį skaičių trigubų dublių pasiekė per 80 mačų.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 24 (13 atk. kam., 12 rez. perd.), Enesas Kanteris 19 (13 atk. kam.), Victoras Oladipo 16, Stevenas Adamsas 12 (8 atk. kam.).

„Grizzlies“: Mike'as Conley 22, Chandleris Parsonsas ir Zachas Randolphas po 14, Vince'as Carteris 11 (3/4 trit.).

Westbrooko pasirodymas:

Rungtynių epizodai:

Praėjusios nakties rezultatai:

Portland Trail Blazers  Cleveland Cavaliers 102-86 stat »
 Los Angeles Clippers  Orlando Magic 105-96 stat »
 Boston Celtics  Washington Wizards 117-108 stat »
 Minnesota Timberwolves  Houston Rockets 119-105 stat »
 Oklahoma Thunder  Memphis Grizzlies 103-95 stat »
 Philadelphia 76ers  New York Knicks 98-97 stat »

2017-01-12 13:24
Svarbi OKC pergalė,nes nugalėta viena iš stipresnių komandų.Gal tai suteiks daugiau pasitikėjimo žaidėjams.