Nuotr.:

Kauno „Žalgirio“ (1-0) komanda pergale pradėjo Eurolygos jaunimo atrankos turnyrą. Tomo Masiulio auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje 74:59 (15:15, 20:13, 20:16, 19:15) įveikė kaimynus iš Latvijos Rygos VEF (0-1) krepšininkus.

Ketvirtajame viduryje sužaidus 4 minutes VEF po sėkmingos atkarpos 10:3 priartėjo iki 4 taškų (54:58). Visgi tuomet Grantas Vasiliauskas pelnė dvitaškį ir tris baudų metimus, Vitalijus Kozys ir Martynas Arlauskas pridėjo po du taškus ir „Žalgiris“ po spurto 9:0 įgijo 13 taškų pranašumą (67:54), kuris išliko iki mačo pabaigos.

Nugalėtojų komandoje galingai sužaidė 18-metis 203 cm ūgio Vasiliauskas. Jis per 31 minutę pelnė 18 taškų (6/7 dvit., 6/7 baudos), sugriebė 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo du metimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Šiandien „Žalgirio“ jaunimas žais dar vienas atrankos rungtynes. 21 valandą Kauno komanda priims Las Palmoso „Gran Canaria Herbelife“ iššūkį.

Turnyre varžosi 8 komandos ir tik nugalėtojai pateks į Eurolygos jaunimo finalinį ketvertą.

VEF: Edvardas Mezulis 15 (10 atk. kam.), Francis Lacis 13 (3/5 trit., 6 atk. kam.), Valteris Veveris 9, Oskaras Hlebovickis ir Rodrigo Bumeisteris po 8.

„Žalgiris“: Grantas Vasiliauskas 18 (6/7 dvit., 6/7 baudos, 8 atk. kam., 27 naud. bal.), Martynas Arlauskas 15 (3/5 trit.), Ignas Sargiūnas 11 (4 per. kam.), Vitalijus Kozys po 9 (5 atk. kam.).

2017-01-12 16:00
JD
Saunuolis Grantas. Suprato kad vainausku jaunimo parodijoje nera jokiu sansu ir perejo ten kur yra zymiai didesnes galimybes bei perspektyvos.
-1
2017-01-12 14:45
Dziaugtis turetumet, kad turit ta Vasiliauska ir Kozy, be ju ir su latviais butu sunku buve. .
2017-01-12 14:01
zaffer
pagaliau suzaide? gal geriau sakykit suzaide pirma karta gyvenime (ne uz alytu zaisdamas)
2017-01-12 13:13
Grantas pagaliau geras rungtynes sužaidė.Kažkaip NKL'e jam kol kas sunkiai sekasi.Gal po šito turnyro labiau savim pasitikės.

--
2017-01-12 13:12
" Ketvirtajame viduryje ... " ??? :)

" Jis per 31 minutę pelnė 18 taškų (6/7 dvit., 6/7 baudos), sugriebė 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo du metimus ir surinko 28 naudingumo balus. "

" Grantas Vasiliauskas 18 (6/7 dvit., 6/7 baudos, 8 atk. kam., 27 naud. bal.) "